adana bayan escort bitcoin hesap açma

Youtube'da Yaptığım Yorumları Görme

Youtube'da Yaptığım Yorumları Görme

Youtube'da geçmişe ait hareketlerinizi görebilir ve videolara yaptığınız yorumları, beğenmeleri ve paylaşma geçmişini görebilirsiniz. Geçmişe göz atmak ve yaptığınız yorumları gözden geçirmek için Youtube'un sunduğu Geçmiş listenize göz atın. Geçmişte yalnızca yorum yaptığınız videolar yoktur, bu zamana kadar izlediğiniz, beğendiğiniz ve yorum yaptığınız tüm video kayıtları görünür. Geçmişe bakarak eskileri hatırlayabilir ve yotube'da yaptığın yorumları görebilirsin.

YouTube Beğendiğim & Yorum Yaptığım Videoları Nasıl Bulabilirim?

  1. Youtube işlem geçmişinize bakmak için Youtube ardından Kanal girişi yapın.
  2. Beğenilen videoları görme ve yorum yaptığım videoları görme işlemlerinin detayına bakmak için sağ menüde yer alan 'Geçmiş' kısmını açın.
  3. Şuanki zamana kadar geçmişte reaksiyon gösterdiğiniz tüm videoları Youtube Geçmişiniz sayesinde görebilirsiniz.

Uzun süredir Youtube'a üye olan kullanıcılar, yaptığı yorumları ve beğendiği videoları tekrardan izlemek isteyebiliyor. Listenizde yer alan yorum yaptığınız, izlediğiniz, paylaştığınız veya beğenmeme attığınız tüm video türleri geçmişte sıralanır. Her youtube kullanıcısının bir geçmiş sayfası bulunur. 

  • Youtube işlem geçmişinize göz atmak için hızlı bağlantı: www.youtube.com/feed/history
instagram takipçi satın al - instagram takipçi satın al - takipçi satın al - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın al - takipçi satın al - spotify takipçi satın al