adana bayan escort bitcoin hesap açma

Youtube'da Mesajlaşma Var Mıdır?

Youtube'da Mesajlaşma Var Mıdır?

Youtube eski dönemlerde sohbet etmeyi aktif etmiş ve içerik üreticileri ile izleyicilerin özel sohbet aracılığıyla mesajlaşabilmelerine izin vermişti. Daha sonra Youtube mesaj atma özelliğini devredışı bırakıp, yorumların daha ön plana çıkmasını sağladı. Hatta o zamanlardan bulduğumuz bir görselde, kullanıcılar diğer youtube kullanıcılarına özel mesaj gönderebilmekteydi. 

Fakat rağbet görmediği gerekçesiyle 18 Eylül 2019 tarihinde youtube kişiler arası mesajlaşma özelliğini ortadan kaldırdı.

Bir nevi duraklatıldı, çünkü o zamanın gündeminde Google bir takım açıklamalarda bulunmuştu. Arama motoru yöneticileri; 'İki yıl önce videoları YouTube üzerinden iletiler aracılığı ile direkt olarak paylaşmanıza olanak sağlayan bir özellik sunmuştuk. O günden beri yorumlar, mesajlar ve YouTube Hikayeler hakkındaki konuşmalara odaklandık. İnsanların değerlendirmelerini daha önemli kılıp, mesajlaşma özelliğini devredışı bıraktık.' ifadelerinde bulunmuştu.

Bu sayede youtube mesaj atabilme özelliği tozlu raflara kaldırıldı. Yorumlar ve izleyicilerin değerlendirmelerine odaklanacak olan youtube topluluğu, detay vermiş olmasa da youtube sohbetini durdurmanın daha doğru olacağını düşündü.

instagram takipçi satın al - instagram takipçi satın al - takipçi satın al - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın al - takipçi satın al - spotify takipçi satın al