adana bayan escort bitcoin hesap açma

Youtube Konum Değiştirme Nasıl Yapılır?

Youtube Konum Değiştirme Nasıl Yapılır?

Youtube'da bir şeyleri seyretmek veya farklı ülkelerin trendlerine göz atmak için Konum değiştirme talebiniz olabilir. Bunun için Youtube ekibi, tüm kullanıcıların değiştirebileceği Dil seçme özelliği geliştirdi. Youtube'da farklı ülkelerin içeriklerini seyretmek istiyorsanız Dil değikliliği aracını kullanabilir ve saniyeler içerisinde farklı coğrafi bölgelerin Youtube kullanımına göz atabilirsiniz.

Neden Youtube Konum Değiştirmeliyim?

Çoğunlukla video, dizi veya film seyretmek için Youtube'da konum değiştirmek gerekir. Özellikle Türk dizilerinin bir çoğunda yeni bölümler yalnızca yurtdışından izlenir. Bunun sebebi ise Türk televizyoncular reytingleri etkilediği gerekçesiyle popüler dizilerin son bölümlerini web sitelerinden yayınlar.

Harici olarak ya televizyondan seyretmeniz gerekecek yada youtube ülke değiştirme sayesinde seyredebileceksiniz. Yalnızca tv programları değil aynı zamanda sevdiğiniz yabancı yayıncıları da desteklemek için IP yani ülke değişikliliği yapabilirsiniz. 

Youtube Konum Nasıl Değiştirilir?

  1. Youtube'da bulunduğunuz konumu değiştirmek için hesabınıza giriş yapın.
  2. Kanal ayrıntılarının yer aldığı sağ menüden 'Konum' yazan kısmı bulun ve tıklayın.
  3. Ardından açılan penceredeki ülke listesi üzerinden istediğiniz ülkeyi seçebilir ve Youtube'da saniyeler içerisinde konum değiştirme işlemini yapabilirsiniz. . 
instagram takipçi satın al - instagram takipçi satın al - takipçi satın al - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın al - takipçi satın al - spotify takipçi satın al