Twitter Takip Etmeyenleri Bulmak

Twitter Takip Etmeyenleri Bulmak

Twitter Takip Etmeyenleri Bulmak

Twitter’da merak edilen konulardan bir tanesi de takip etmeyenleri bulmaktır. Bu konu her kullanıcı için oldukça önemlidir. Çünkü kullanıcılar, kendilerini takip etmeyen bir hesabı takip etmek istemeyeceklerdir. Bu nedenle, Twitter hesabını takip etmeyenleri nasıl bulurum sorusunu araştırmaya başlamışlardır. Twitter takip etmeyenleri bulma konusundaki genel bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Twitter Takip Etmeyenleri Bulmak İçin Kullanılan Yöntemler

Twitter takip etmeyenleri bulmak için bazı yöntemler mevcuttur. Bu yöntemler;

  • Üçüncü Parti Uygulamaları Kullanmak

Üçüncü parti uygulamalarını kullanarak hesabınızın takipçi analizini yapabilir ve sizi takip etmeyen hesapları kolaylıkla bulabilirsiniz. Ancak bu tarz uygulamaları kullanırken güvenlik konusunda dikkat etmeniz gerekmektedir. Güvenilir bir kaynaktan yapacağınız analizler hesabınızın tehlikeye girmesine engel olacaktır. Bu nedenle üçüncü parti uygulamaları kullanmadan önce genel bir araştırma yapmalısınız.

  • Siteleri Kullanmak

Bu işlemi gerçekleştirebilmek için küçük bir araştırma yaptığınızda bu tarz sitelerin ne kadar çok olduğunu görmeniz mümkündür. Sitelerde takipçi analizi yapabilmek için sizden hesabınıza erişim istenecektir. Bu nedenle güvenilir bir site bulmanızı öneriyoruz.

  • Excel Kullanmak

Excel’de liste oluşturarak sizi takip etmeyenleri ve sizin takip ettiğiniz kullanıcıları kolay bir şekilde analiz etme imkânınız vardır. Excel programını etkin kullanmayı biliyorsanız, bu yöntem sizin için zor olmayacaktır.

  • Karşılaştırma Yapmak

Bu yöntem diğerlerine göre zahmetli bir yöntemdir. Karşılaştırma yapmak sizi takip eden ve sizin takip ettiğiniz kullanıcıları tek tek kontrol etmek anlamına gelmektedir. Genellikle bu yöntemi takipçi sayısı az olan kullanıcılar kullanmaktadır.

Twitter Takip Etmeyenleri Silmek

Hesabınızın takipçi analizini yaptıktan sonra, sizi takip etmeyen hesapları tespit etmiş olacaksınız. Daha sonra yapmanız gereken hesabınıza giriş yaparak, belirlediğiniz hesapları tek tek veya toplu olarak silmektir. Twitter'da takipçi silmek için, silmek istediğiniz profili seçerek engelle seçeneğine tıklamanız gerekir. Böylelikle o hesabı takipten çıkmış olacaksınız.

Takip etmeyenler sitesine giderek sosyal medyada sizi takipten çıkan insanları deşifre edebilirsiniz! 

instagram takipçi satın al - instagram takipçi satın al - takipçi satın al - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın al - takipçi satın al - spotify takipçi satın al