adana bayan escort bitcoin hesap açma

Twitter’da Gizli Hesap Nasıl Yapılır?

Twitter’da Gizli Hesap Nasıl Yapılır?

Günümüzde sosyal medya platformlarının birçoğu kullanıcılarının gizliliklerini korumak için bir çaba içerisindedir. Bu sosyal medya platformlarından biri de Twitter’dır. Twitter kullanıcılarının gizliliklerini sağlayabilmek için gizli hesap seçeneğini sunmaktadır. Bu seçenek sayesinde hesabınızı herkese açık bir şekilde kullanmak yerine takipçilerinize açık bir şekilde kullanabilirsiniz. Gizli hesap seçeneğini  aktif hale getirmek için yapmanız gereken ise hesap ayarlarınızın bulunduğu sayfaya girmektir. Hesap ayarlarınızda hedef kitle ve etiketleme butonuna tıklayın. Ardından hesap gizliliği ilgili butonların olduğu bir sayfa açılacaktır  ve açılan sayfada tweetlerini korumaya al butonunu aktifleştirmeniz yeterli olacaktır.

Twitter’da Neden Gizli Hesap Kullanılmalıdır?

Sosyal medyalar sayesinde dünyanın her yerinden insanla iletişim kurmak artık çok basit bir hale geldi. Bu da bir yandan iletişimi kolay hale getirirken bir yandan da size zarar verebilecek kişileri de önünüze sunar. İşte kimlerin sizlerin hesabını görmesini, sizle iletişim kurmasını istiyorsanız gizli hesap özelliğini aktif etmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede tweetlerinizi, videolarınızı ve fotoğraflarınızı sadece sizin izin verdiğiniz kişiler görebilecek ve sadece onlar size mesaj atabilecektir. Özellikle de çocukları Twitter kullanan ailelerin bu yöntemle çocuklarının hesabını güvende tutması mümkündür. Çocuklarınızın hesabına kimlerin erişebileceğini ve onlara kimlerin mesaj atması gerektiğini de yönetmiş olursunuz.

Twitter’da Gizli Hesap Modu Ücretli Midir?

Twitter’da yer alan kilitli hesap veya gizli hesap modu tüm kullanıcılara ücretsiz bir şekilde kullanıma sunulmuştur. Bu özelliği profil ayarlarınızdan birkaç dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz hesap güvenlik ayarlarınızdan hesabınıza başka kişilerin giriş yapmasını engellemek için de iki adımlı güvenliği etkinleştirip daha güvenli bir hesaba sahip olabilirsiniz. Tüm bu hesap güvenliği için alınacak olan önlemler Twitter kullanıcılarına ücretsizdir.

İlginizi çekebilir: Twitter Türk Takipçi Satın Al

instagram takipçi satın al - instagram takipçi satın al - takipçi satın al - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın al - takipçi satın al - spotify takipçi satın al