adana bayan escort bitcoin hesap açma

Tiktok'ta Videolarıma Kim Baktı

Tiktok'ta Videolarıma Kim Baktı

Tiktok'ta Videolarıma Kim Baktı? Bunu hiç merak etmiş miydiniz? Çoğunlukla binlerce izlenen videoların neden az beğenisi olur? Acaba kimler izleyipte beğeni yapmıyor.. İşte bunların hepsini az sonra deşifre edecek ve tiktok'ta videolarınızı izleyen kişileri kolayca görebileceksiniz. Tiktok'ta videolarınızı kimlerin izlediğini tespit etmek için profiliniz herkese açık olmalıdır. Gizli profiller istatistikleri göremezler, sadece herkese açık tiktok profilleri: Videolarını izleyen kitleyi görebilirler. 

TikTok Videoyu Kaç Kişinin İzlediğini Görmek

Tiktok videonuzu kaç kişinin seyrettiğini görmek istiyorsanız profilinize erişin. Ardından izlenme sayısı öğrenmek istediğiniz paylaşıma girin ve video yorumlarının bir üstünde yer alan göz ifadesiyle izleyici miktarını görün. Tiktok videolarımı kaç kişi izlemiş diyorsanız bunu kolayca görebilirsiniz. Videoyu kaç kişinin izlediğini görmek için ilgili paylaşıma girip analiz tablosuna göz atın.

Tiktok'ta Videoları İzleyenleri Görme

Tiktok'ta videolarınızı izleyen kişileri görmek için paylaşımınıza tıklayın, göz ifadesine basın ve izleyen kişileri alt alta görün. Tüm videoyu seyreden tiktok kullanıcıları göz tuşuna bastığınızda görünecektir. Bir kaç adımda kısa sürede tiktok videolarını görüntüleyen kişileri tespit edebilirsiniz. Tiktok video içeriklerin tamamında izlenme sayısını ima eden bir göz emojisi vardır. Göz ifadesine tıklayarak izleyen kitleyi tam bir şekilde görmek mümkündür. 

Tiktok Videomu Kimler İzlemiş Göremiyorum

Tiktok'ta videolarınızda izlenen kişiler sayfasına erişemiyorsanız, profil gizlilik ayarlarına göz atmanız gerekecektir. Analiz verileri yüklenmeyen hesaplar, profilleri gizli olduğu için hata alabilmektedir. Tiktok videonuzu izleyen kişileri göremiyor ve hatayla karşılaşıyorsanız:

  1. Profilinize Girin.
  2. Ayarlar/Gizlilik alanını açın.
  3. Ardından profil görünürlüğünü herkese açık şekilde düzenleyin.

Artık tüm paylaşımlarınızın 24 saat arayla otomatik olarak hazırlanan analiz tablosunu görebilir ve videoları kimlerin izlediğini kolayca görebilirsiniz. 

instagram takipçi satın al - instagram takipçi satın al - takipçi satın al - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın al - takipçi satın al - spotify takipçi satın al