adana bayan escort bitcoin hesap açma

TikTok Hacklenen Hesapları Geri Verir Mi?

TikTok Hacklenen Hesapları Geri Verir Mi?

TikTok hesabınız hacklendi ve geri almak mı istiyorsunuz? İlk önce hesabınızın çalındığından emin olmanız gerekmektedir. Bazı kullanıcılar şifrelerini unuttuğu için hesaplarının hacklendiğini düşünebilmektedirler. Bu nasıl anlayabilirsiniz?

Eğer diğer TikTok kullanıcılarının hesaplarından kendi hesabınıza baktığın zaman olağandışı bir paylaşım görüyorsanız veya takipçi kasma hizmetlerinden yararlandıysanız ve bunu güvenli olmayan sitelerden yaptıysanız, hesabınızın hacklenme ihtimali ortaya çıkmaktadır. TikTok hesabınız geri alabilmek için yapılması gereken adımlar mevcuttur. Bu adımları uygulayarak hem hesabınızı geri alabilir hem de isterseniz hesabınızı kapatabilirsiniz. Peki, bu yollar nedir? Detaylar yazımızda.

TikTok Hacklenen Hesaplar Nasıl Geri Alınır?

Hacklenen TikTok hesabınızı geri alabilmek için uygulamanız gereken birkaç adım bulunmaktadır. Bunlar;

  • Geri talebini destek ekibine iletebilmek için tiktok.com/legal/report/feedback?long=tr-TR linkini tarayıcınızın arama bölümüne yapıştırın. Ardından konu ile ilgili alanları uygun bir şekilde doldurmanız istenecektir.
  • TikTok iletişim numarası olmadığı için TikTok’un e-posta adresine mail atarak sorunuzu bildirebilirsiniz. Bunun için geri bildirim sayfasını açmalısınız.
  • Eğer hesabınıza kaydettiğiniz mail adresinizde bir sorun yaşıyorsanız öncelikle mail hesabınızı geri alabilmenin yolları denemelisiniz.
  • TikTok hesabında kaydolduğunuz telefon numarasını iptal ettiyseniz, tekrar başvuru için süreç başlatmalısınız.
  • Hesabınızın çalındığından emin değilseniz bilgisayar ve telefonunuzdan sıfırlama işlemlerini uygulayabilirsiniz.
  • Eğer hesabını sizin için önemliyse polise gidip suç duyurusunda bulunabilirsiniz.

TikTok başvurunuzda hemen dönüş yapılmayacaktır. Bir hafta için dönüş yapılmazsa talebinizi tekrardan göndermelisiniz.

TikTok Hesabınızın Hacklenmemesi İçin Dikkat Etmeniz Gerekenler

TikTok hesabınızın hacklenmemesi için ve daha güvenilir bir şekilde hesabınızı kullanabilmek için dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Peki, nelere dikkat etmeliyim diyorsanız bu konunun ayrıntılarını yazımızda açıklıyoruz.

  • TikTok hesabınızın daha güvenli olmasını istiyorsanız, girişte yapmanız gereken telefon doğrulaması gibi önlemleri aktifleştirmelisiniz.
  • Bilmediğiniz ve güvenli olmayan sitelerden TikTok hesabınızı açmamalısınız.
  • Takipçi hileleri hizmetlerinden yararlanmak için şifreniz isteyen, güvenli olmayan sitelerden uzak durmalısınız.
instagram takipçi satın al - instagram takipçi satın al - takipçi satın al - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın al - takipçi satın al - spotify takipçi satın al