adana bayan escort bitcoin hesap açma

Tiktok Beğeni Gizleme

Tiktok Beğeni Gizleme

Tiktok paylaşımlarında beğenen kişi sayısını gizli tutmak için, gönderileriniz tüm özelliklerden yararlanabiliyor olmalıdır. Tiktok yeni bir hesabın tüm izinlerini aktif etmez. Sadece barajı geçen kullanıcılara sınırsız hizmet gösterir.

Örneğin Tiktok'ta videoyu 'Sadece ben' olarak yayınlamak, beğenileri gizlemek ve yorum yapanları sınırlamak için profiliniz 1.000 takipçi sayısından yüksek olmalıdır. Ancak bu sayede tüm tiktok özelliklerinden yararlanabilir ve paylaşım beğenilerini özgürce ayarlayabilirsiniz. Tiktok beğeni sayısını gizlemek için kriterleriniz uyuyorsa yöntemleri adım adım uygulayarak istediğiniz paylaşımın görünümünü sınırlayabilirsiniz. 

Tiktok Beğeni Sayısını Gizleme

Tiktok beğeni sayısını gizlemek için telefonunuzdan tiktok'a giriş yapmanız gerekiyor. Beğeni görünümünü sınırlamak istediğiniz paylaşımı listeye dahil ederek kolayca beğenme izini silebilirsin. 

  • Tiktok beğeni yapan kişi sayısını kaldırmak için hedef içeriğinize tıklayın.
  • Ardından Ayarlar > Gizlilik > Beğenmeler sayfasını açın.
  • Beğeni sayısını gizlemek istediğiniz paylaşımı belirleyin.

İşte hepsi bu kadar! Gereksinimlere uyuyor ve tiktok hesabında 1.000 takipçi barajını doldurmuş isen istediğiniz gönderideki beğenme ve beğen, izlenme ve yorum tablolarını gizli tutabilirsin. 

Beğeni Sayısını Sadece Takipçilere Gösterme

Beğeni sayısını keşfette gizlemek ve sadece takipçilerinizde görünmesini istiyor olabilirsiniz. Bu durumda  tekrardan Ayarlar > Gizlilik > Beğenmeler sayfasına erişerek beğeni göstergesini "sadece arkadaşlar" olarak değiştirebilirsin. Bundan sonra paylaşımlarını sadece takip ettiğin kişiler görecek ve beğeni sayıları keşfet vb. sayfalarda gizli görünecektir. 

Beğeni Sayısını Tüm Paylaşımlardan Gizleme

Tiktok'ta ki bu zamana kadar yayınladığın tüm paylaşımlardan beğenenler göstergesini kaldırmak için yine beğeni tercihlerini açın. Tüm paylaşımların beğeni sayısını saklamak için 'Baştan sona' butonuna tıklayarak tüm paylaşımlarınızdaki tiktok beğeni sayısını kaldırın. 

instagram takipçi satın al - instagram takipçi satın al - takipçi satın al - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın al - takipçi satın al - spotify takipçi satın al