Spotify Premium Nasıl İptal Edilir?

Spotify Premium Nasıl İptal Edilir?

Dijital müzik platformu Spotify sayesinde milyonlarca şarkı ve podcast dinleyebilmekteyiz, boş zamanlarımızı müzikle eğlenceli hale getirebiliyoruz. Hatta uygulama içerikleri akıllı telefonumuza ya da bilgisayarımıza indirme fırsatı da sunmaktadır. Ancak bu imkandan yalnızca Premium aboneleri yararlanabiliyorlar. Spotify Premium abonesi olup herhangi bir sebeple beğenmediyseniz, üyelik iptali mümkündür.

Spotify Premium üyelik iptal etme işlemi maalesef mobil veya bilgisayar uygulamasından yapılamıyor. Kullanıcıların Google Chrome, Safari gibi bir tarayıcı kullanarak doğrudan web sayfasına girmeleri gerekmektedir. iPhone, Android veya bilgisayarınızdan Spotify internet sitesine giriş yapın ve tüm işlemleri buradan gerçekleştirebilirsiniz.

  1. spotify.com/account sayfasında oturum aç. 
  2. Planın altında bulunan PLANI DEĞİŞTİR seçeneğine tıkla.
  3. Spotify Free seçeneğine in ve PREMIUM'U İPTAL ET seçeneğine tıkla.

Premium planın sonraki fatura tarihine kadar iptal edilmez. Bu tarihten sonra hesabın ücretsiz plana geçer. 

Ücretsiz hesaba geçtiğinde çalma listelerin ve kaydettiğin müzikler sende kalır. Ayrıca oturum açabilir ve reklamlarla desteklenen içerikleri dinleyebilirsin.

Spotify’da müzik nasıl indirilir?

Müziklerinizi ve podcast'lerinizi internet bağlantısı olmayan yerlerde dinleyebilirsiniz.

  • Premium ile albümleri, çalma listelerini ve podcast'leri indirebilirsiniz.
  • Spotify'ın ücretsiz sürümü ile podcast'leri indirebilirsiniz.

En fazla 5 farklı cihazının her birine en fazla 10.000 şarkı indirebilirsiniz. İndirdiğiniz içerikleri kaybetmemek için en az 30 günde bir çevrimiçi olmanız gerekir. Bu sayede Spotify çalma verilerini toplayarak sanatçılara ödeme yapabilmektedir.

  1. Çevrimiçi olduğunda indirmek istediğin içeriğe git.
    Not: Şarkıları tek tek indiremezsin ancak istediğin şarkıları bir çalma listesine ekleyip o çalma listesini indirebilirsin.
  2. İndirmek için indirme simgesine dokunun. Android cihazlarda üzerinde İndir seçeneğine dokunun.

Yeşil ok indirmenin başarılı olduğunu gösterir. İndirdiğin içerikler Kitaplığın'a kaydedilir.

instagram takipçi satın al | takipçi satın al | instagram takipçi satın al | instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın al | takipçi satın al