adana bayan escort bitcoin hesap açma

Şifresi Unutulan Eski Instagram Hesabı Nasıl Kapatılır?

Şifresi Unutulan Eski Instagram Hesabı Nasıl Kapatılır?

Uzun süre kullanmadığınız veya Instagram şifresini unuttuğunuz, hesaplarınızın nasıl kapatabileceğinizi merak ediyorsanız, yazımızı okuyabilirsiniz. Şifresi unutulan Instagram hesaplarını kapatmak oldukça zor bir işlemdir. Öncelikle uygulamaya internet üzerinden giriş yapabilmek için, yardım al seçeneğine tıklamalı ve yeni bir şifre oluşturarak, hesap kapatma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Yapabileceğiniz bir diğer yöntem ise, Instagram hesabınıza şifresini unuttuğunuza dair bir bilgilendirme yapmanızdır.

Şifresi Unutulan Eski Instagram Hesabı Kapatma Yolları Nelerdir?

Şifresini unuttuğunuz eski Instagram hesabınızı kapatmanızın yolu, yeni bir hesap açmanız ve Instagram yardım merkezine başvurmanızdır. Açtığınız yeni hesaptan yardım merkezine başvurarak, şifresini unuttuğunuz eski hesabın, kendi hesabınız olduğunu belirtmeniz ve şikâyet ederek hesabınızın kapanmasını istemeniz gerekir.

Bu yolla taklit hesabı şikâyet et başlığı altında şikâyetinizi oluşturabilir ve hesabınızın kapanmasını sağlayabilirsiniz. Bu yolun hemen sonuç vereceğini söyleyemeyiz. Biraz zaman alacaktır. Açtığınız yeni hesabı belli bir süre kullandıktan sonra, eski hesabınızla ilgili şikayetler daha çabuk sonuç verebilir. Şahıs üzerinde yapılan şikâyetleri, Instagram genellikle dikkate almaktadır.

Şifresi Unutulan Eski Instagram Hesabına Giriş Yapmak

Instagram şifrenizi unuttuğunuzda, yeni bir şifre alarak hesabınıza giriş yapmanız oldukça kolaydır. Instagram mobil  uygulaması veya bilgisayar üzerinden Instagram’ın kendi uygulamasına girerek giriş yapmak için, yardım al kısmına tıklamanız ve karşınıza gelen yeni şifre oluşturma ekranından yeni şifrenizi oluşturmanız gerekir.

Bu adımları yaptığınızda e-posta adresinize gönderilen şifre yenileme linkine tıklayarak, Instagram hesabınızın şifresini yenilemiş olursunuz ve oluşturacağınız yeni şifre ile hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirebilmek için başka bir yol ise Instagram hesabınıza telefon numaranızı kaydetmeniz durumda, SMS yolu ile kolaylıkla unutmuş olduğunuz şifrenizi yenileme imkânına sahip olabilirsiniz.

instagram takipçi satın al - instagram takipçi satın al - takipçi satın al - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın al - takipçi satın al - spotify takipçi satın al