adana bayan escort bitcoin hesap açma

Instagrammer Olmanın 10 Püf Noktası

Instagrammer Olmanın 10 Püf Noktası

Çoğu kişinin günlük hayatını paylaştığı sosyal medya uygulaması olan İnstagram, günümüzde büyük bir çoğunluk tarafından kullanılmaktadır. İçerisine fotoğraf, video, reels, hikaye vb. paylaşımlar yapılan bu uygulamada sadece kişisel hesaplar bulunmuyor. İnsanları eğlendirmek veya bilgilendirmek amacıyla kurulmuş sayfalar da mevcuttur. Gün içerisinde milyarlarca fotoğrafa ev sahipliği yapan İnstagram üzerinden siz de bir fenomen haline dönüşebilirsiniz. Peki İnstagram'da nasıl başarılı olunur ve başarılı İnstagrammer olmanın püf noktaları nelerdir?

1. Planlı Hareket Edin: Bir İnstagram fenomeni olma yolunda ilerliyorsanız bu işi planlı ve düzenli şekilde yürütmeniz gerekiyor. Yapacağınız paylaşımları rastgele saat ve tarihlerde değil de, sık sık aralıklarla aynı saatlerde paylaşmaya özen gösterin. Bu şekilde gün içerisinde bir saati kendi saatiniz haline getirebilirsiniz. Yine takipçileriniz o saatlerde hesabınızda olacak ve paylaşımınızı bekleyecektir. 

2. Yapay Zeka İnstagram: Bu platformun tamamen bir yapay zeka tarafından yürütüldüğünün farkında olmalısınız. Buna göre hareket ederek çok daha hızlı bir şekilde yükselebilirsiniz. Örneğin yapılan araştırmalara göre insanlar uzun videolara kıyasla çok daha kısa videoları tercih ediyor. Bunun için yapacağınız videoları hem kısa hem eğlenceli olarak montajlamlısınız. Bu şekilde yapay zeka tarafından çok daha fazla önerilebilirsiniz.

3. Hesap Türünüzü Belirleyin: İnstagram üzerinde birçok farklı alanda paylaşım yapan hesap mevcut. Bunların içerisinde eğitim, oyun, eğlence, doğa, mizah gibi sayısız kategori yer alıyor. Siz de bir kategoriyi belirleyerek o kategori üzerinden ilerleyebilirsiniz. Örneğin doğada bulunan ilginç karınca türlerini fotoğraflayan bir hesap da kurabilirsiniz, box müsabakalarının montajlarını hazırlayan bir montajcı da. Gerçek hayatta en çok ne yapmaktan hoşlanıyorsanız o dalda ilerleyebilirsiniz.

4. Kaliteli Ekipmanlar: Eğer dışarıda fotoğraf çekiyor veya video kaydediyorsanız kesinlikle kaliteli bir kameraya ihtiyacınız olabilir. Yine bilgisayar başında video montajlayan bir kişiyseniz de orta halli bir bilgisayar sizi kurtarabilir. Bu işi profesyonel yapmak istiyorsanız biraz paraya kırmanız gerekebilir. İşinizi düzenli ve kaliteli yaptıkça zaten para kazanmaya da başlayabilirsiniz.

5. Sadece Siz Yoksunuz: Örneğin İnstagram üzerinden yaptığınız satranç müsabakalarının videolarını paylaşıyorsunuz. Unutmayın ki bu kategoride sadece siz yoksunuz. Rakiplerinizin arasından sıyrılıp zirveye oynayabilmeniz için işinizi en kaliteli şekilde yapmalısınız. Rakiplerinizi de takip ederek onların iyi özelliklerini kendinizde toplayarak kendi işinizi daha başarılı bir şekilde yürütebilirsiniz.Videolarınıza yapacağınız hoş ve eğlenceli montajlar yine izleyicinin seyir zevkini bozmayacaktır.

6. Doğal ve Özgün Olun: Her ne kategori üzerinden paylaşım yapıyor olursanız olun, bu işi en özgün ve kaliteli şekilde yapmalısınız. Yapacağınız paylaşımlar ne kadar özgün olursa o kadar hızlı ilerlersiniz. Çünkü hiç kimsenin yapmadığı paylaşımları yaparsanız, insanlar doğal olarak bir yenilik gördüğü için sizin takibe değer bir kişi olduğunuzu anlayacaktır. Yapacağınız paylaşımların kaliteli olduğu kadar özgün ve doğal da olmasına dikkat etmelisiniz.

7. Kendi Hesabınızı Takip Edin: Hesabınızda yaptığınız paylaşımlar ne kadar beğeni, yorum, etkileşim almış takip etmelisiniz. Bu istatistikleri direkt hesabınız üzerinden de yapabilirsiniz fakat bunun için özel uygulamalar da mevcut. En detaylı analizleri uygulamalar sayesinde görebilir ve işinizde daha da başarılı olabilirsiniz.

8. Hesap ve Kullanıcı Adınız: Genellikle bu tür İnstagram sayfalarının isimleri kısa ve öz olur. Lakin önemli kısım kullanıcı adınızda bitiyor. Tercih edeceğiniz kullanıcı adınız, İnstagram hesabınızdan paylaştığınız paylaşımları max 2 kelimeyle özetlemeli. Kısa, öz ve zekice bir isim seçerek insanların aklında kalıcı olabilirsiniz. Ayrıca hesap adınızı da, aramalarda ilk sıralarda çıkacak şekilde seçmeniiz sizin için çok faydalı olacaktır.

9. Etiketleri Düzgün Kullanma: Paylaşımlarınızın altına koyacağınız etkileşimler İnstagram'ın olmazsa olmazıdır. İnsanların keşfet sayfasına düşmek için en güzel etiket seçimini yapmalısınız. İnternet üzerinden trend olarak kullanılan etiketleri takip edebilir, kendi kategoriniz için de kullanabilirsiniz. Etiketleri doğru şekilde kullanarak normalden 5-10 kat daha hızlı gelişebilirsiniz.

10. Başka Uygulamalarda Da Hesap Kurun: İşinizi sadece İnstagram üzerinden değil de diğer uygulamalarda da ilerletebilirsiniz. Platformlar arası reklam yaparak çok daha hızlı şekilde gelişebilir ve yüksek takipçilere sahip olabilirsiniz. Bu şekilde çok daha fazla insana hitap edebilir ve çok daha hızlı yayılabilirsiniz.

Bonus : Kitlenizi arttırmak için Instagram Takipçi Satın Al paketlerimizi inceleyin. Parolanızı vermeden organik hayran ve takipçi kazanmaya başlayın. 

instagram takipçi satın al - instagram takipçi satın al - takipçi satın al - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın al - takipçi satın al - spotify takipçi satın al