adana bayan escort bitcoin hesap açma

Instagram'da Kendi Hikaye Filtrenizi Nasıl Yaratabilirsiniz?

Instagram'da Kendi Hikaye Filtrenizi Nasıl Yaratabilirsiniz?

Instagram hikaye yüz efektlerinde kedisinden köpeğine, çiçeğinden böceğine, çirkininden güzeline birçok etkileyici ve yaratıcı filtreler var ve sadece bu filtreler Instagram tarafından kullanıcılarına otomatik olarak sunulmuyor. Kendi özgün görsel yeteneğine güvenen tüm kullanıcılar Instagram’da   diğer kullanıcılarında kullanabilmesi için efektler oluşturabilir.

Instagram Hikayesi İçin Yüz Efekti Oluşturma

Instagram’da hikaye efekti oluşturmak için birçok kısa ve basit uygulamalar mevcut internette araştırarak bulabileceğiniz web sitesi ve uygulamalarla yaratıcılığınızı doruk noktalarına çıkartıp Instagram‘da kendi adınızla oluşturacağınız efektlere ad vererek  yayınlayabilirsiniz. Tüm yaratıcı tasarımlardan sonra sıra tabi ki Instagram'a geliyor.

Instagram’ın filtrenizi yayınlamak ve diğer kullanıcıların erişimine açması için mutlaka izin vermelidir. Bir süre beklemede kalabilirsiniz. Onay geldiğinde tüm kullanıcılara sunulacaktır.

Instagram Filtreleri Hikaye Dışında Nerelerde Kullanılır?

Instagram filtreleri sadece hikaye de değil, canlı yayınlarda da canlı olarak kullanılır.

Canlı yayın esnasında ekranda bulunan efekt ikonuna tıklayarak efektler arasında gezinebilirsiniz. Herhangi bir ayrı özellik, bağlantıya gerek kalmaz. Canlı yayına süresince herhangi bir sorun vermez ve yayınınıza devam edebilirsiniz. Böylelikle oluşturmuş olduğunuz efektleri canlı yayın açarak takipçilerinize kullanımına sunup tanıtabilirsiniz.

Oluşturmuş olduğunuz efektlere daha çok kişinin haberdar olmasını istiyorsanız reels, gönderi gibi paylaşımlarla Keşfet'e çıkarak efektlerinizi daha çok kitleye gösterebilirsiniz.

Efekt oluştururken herkese hitap etmesinin yanı sıra komik ve eğlenceli olmasına özen gösterin. Ayrıca özgün bir efekt olması kullanıcılardan olumlu geri dönüşler almanızı sağlayacaktır. Komik yüz ifadeleri, makyajlı yüzler, çiçekli ve kalpli taçlar, hayvanların yüz ifadesi, 10 yıl sonra ne olacak, nerelisin gibi sorular, ışık ve renk filtreleri, büyük düşünürler ve özlü sözler Instagram efektleri için oldukça popüler olan konu başlıkları arasında yer alır.

instagram takipçi satın al - instagram takipçi satın al - takipçi satın al - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın al - takipçi satın al - spotify takipçi satın al