adana bayan escort bitcoin hesap açma

Instagram'da Arama Geçmişi Silinir mi?

Instagram'da Arama Geçmişi Silinir mi?

Instagram hesabınızda yapılan aramaları başkalarının görmemesini isteyebilirsiniz. Hesabınızdan arama geçmişinizi silebilirsiniz hem de çok kolay bir yol ile bunu yapmak mümkündür. Arama geçmişinizi silerken, dikkat etmeniz gereken bir nokta vardır. Eğer takip etmediğiniz bir sayfayı arama geçmişinizden silecekseniz o hesabı bir yere not etmekte fayda var. Arama geçmişinizi sildiğiniz zaman orada bulunan hesaplar silinmektedir.

Telefondan Arama Geçmişi Silme

Hesabınızdan arama geçmişini silmek gerçekten çok kolaydır. Hesabınız telefonunuzda açık ise telefondan veya bilgisayarınızda kayıtlı ise oradan da ayarlayabilirsiniz. İlk olarak yapmanız gereken şey Instagram hesabınıza giriş yapmaktır. Daha sonra profil sayfanıza gelin sağ üst köşede bulunan üç çizgiye tıklayarak ayarlar kısmına giriş yapın. Ayarlar kısmını açtığınız zaman güvenlik bölümünü göreceksiniz. Güvenlik sekmesine tıkladıktan sonra en altta bulunan arama geçmişini temizleme seçeneğine basınız. Bunları yaptıktan sonra arama geçmişinizde bulunan hesaplar karşınıza gelecektir. Arama geçmişinizde bulunmamasını istediğiniz hesapların sağ yanında bulunan çarpı işaretine basarak o hesapların arama geçmişinizden silinmesini sağlayabilirsiniz. Bu hesapların yanındaki çarpı işaretine teker teker de basabilirsiniz. Tümünü sil seçeneğine basarak bütün hesapları da arama geçmişinizden silebilirsiniz.

Bilgisayardan Arama Geçmişi Silme

Öncelikle bilgisayarınızdan hesabınıza girin. Sağ üst köşede bulunan profil seçeneğine tıklayın. Karşınıza gelecek sayfada profil düzenleye girin ve gizlilik ve güvenlik butonuna basın. Bu sayfada en altta hesap verileri kısmını göreceksiniz. Hesap verilerini görüntüle seçeneğine tıklayın. Burada en altta bulunan arama geçmişinin altında bulunan tümünü gör kısmına tıklayınız. Burayı yaptıktan sonra arama geçmişiniz karşınıza çıkacaktır. Bu sayfada arama geçmişini temizle seçeneğine tıklayın. Karşınıza gelecek soru butonunda evet, eminim kısmını seçiniz. Böylelikle bilgisayardan arama geçmişinizi silme işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz.

instagram takipçi satın al - instagram takipçi satın al - takipçi satın al - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın al - takipçi satın al - spotify takipçi satın al