adana bayan escort bitcoin hesap açma

Instagram Yorum Beğeni Engeli

Instagram Yorum Beğeni Engeli

Instagram son zamanların en sevilen sosyal medya platformudur. Bu platformun bu kadar sevilmesi ise hem insanlarla etkileşim halinde olmak hem de bu etkileşimlerden para kazanmayı sağlamasındandır. Instagram üzerinden insanlarla etkileşim kurabileceğiniz en etkili yöntem ise yorum beğeni etkileşimidir. Örneğin gönderinize gelen yoruma cevap vermek istemiyorsanız veya yorumlar cevap verilecek kadar az değilse işte o zaman cevap yerine geçecek olan “yorum beğenme” işlemini kullanabilirsiniz.

Yorumun hemen yanında bulunan küçük kalp simgesine dokunup onun kırmızı renge dönüştüğünü görürseniz o yorumu beğenmiş olursunuz. Bu da yorumunu beğendiğiniz kişiye iyi hissettirecektir ve aranızdaki bağı kuvvetlendirecektir.

Fakat kalp simgesine dokunduğunuz halde kalp kırmızı renge dönüşmüyorsa ve yorumdaki beğeni sayısı artmıyorsa yorum beğeni engeli almış olabilirsiniz. Bu engel kimi zaman kendiliğinden kalksa da kimi zaman da Instagramla iletişim kurarak kaldırabileceğiniz bir engeldir.

Instagram Yorum Beğeni Engeli Sebepleri Nelerdir?

Instagram’da da diğer sosyal medya platformalarında olduğu gibi bir işlem sınırlandırılması vardır. Kimi sitelerde saatte 250 işlem iken Instagram’da saatte 350 işlem yapma hakkınız vardır.

Bu işlem sayısını arttırırsanız Instagram algoritması sizin bot olduğunu düşünüp sizi spamlayacaktır. Bu spamlardan biri ise yorum beğeni engelidir. Eğer üst üste yorum beğeni gibi işlemlerde bulunmuşsanız Instagram botlara karşı önlem amacıyla sizin işlemlerinizi sınırlandıracaktır. Bu sebeple de bu işlemi yerine getiremeyeceksinizdir.

Instagram Yorum Beğeni Engeli Nasıl Kalkar?

Yorum beğeni engelini kaldırmak için önce neden engel yediğinizi bilmelisiniz. Eğer işlem sınırlamasına takılıp bir engel yemişseniz 17- 18 saat sonunda yorum beğeni gibi etkileşim engeliniz kendiliğinden kalkacaktır. Sorunun ortadan kalkması için bu saatler arasında etkileşimlerde bulunmamak çok daha iyi olacaktır.

instagram takipçi satın al - instagram takipçi satın al - takipçi satın al - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın al - takipçi satın al - spotify takipçi satın al