adana bayan escort bitcoin hesap açma

Instagram Yedek Hesaplı Takipçi Etkinliği

Instagram Yedek Hesaplı Takipçi Etkinliği

Instagram hesabınızın takipçisini arttıracak etkili birçok yol vardır. Bu yollar sayesinde takipçi sayınızı arttırarak, hem hesabınızın etkileşiminin artmasına olanak sağlayacak hem de geniş kitlelerle sesinizi duyurabileceksiniz. Takipçi sayınızı artıracak ücretli veya ücretsiz yöntemler vardır. Her iki seçenekte de takipçilerinizle hesabınızı geliştirmek istiyorsanız, gerçek takipçilere ihtiyacınız olacaktır.

Bot takipçiler satın almak hesabınızın güvenirliliğini sarsabilmektedir. Takipçi kazanmak için en önemli yollardan bir tanesi de takipçi etkinlikleridir. Bu etkinliklere katılarak takipçi sayınızı 3000’li veya 4000’li seviyelerine çıkarmanız mümkündür. Takipçi etkinlikleri asıl hesaplarla yapıldığı gibi yedek hesaplarla da yapılmaktadır. Yedek hesaplı takipçi etkinliğinde, asıl hesaplı takipçi etkinliğinden daha fazla takipçi kazanabilmeniz mümkündür.

Asıl hesaplı etkinliklerde 500-1000 civarı takipçi kazanabiliyorken, yedek hesaplı takipçi etkinliğinde ise bu sayı 3 veya 4 bin’i bulmaktadır. Biraz zahmetli bir iş olsa da oldukça işe yarayan bir yöntemdir.

Takipçi Etkinliği Nedir?

Instagram sayfalarının katıldığı, karşılıklı takipler yoluyla veya bu yolu kullanarak takipçilerini arttırmayı hedefleyen etkinliklerdir. Admin olarak belirlenenler, etkinliği düzenlemiş olan sayfaların, takip ettiği sayfalara denmektedir. Üyeler ise takipçi etkinliğini düzenlemiş olan sayfaların takipçileridir. Bu yöntemle kazandığınız takipçiler, gerçek takipçiler olmaktadır.

Bu etkinlikler için önceden bir tarih belirlenmelidir. Daha sonra takip başlasın komutu ile üye olan sayfalar, admin olan sayfaları takip etmek zorundadır. Admin olan sayfalar, üye olanları takip etmemektedirler. Daha sonra üye olanlar, birbirlerine karşılıklı takip etmelidirler. Bu aşamadan sonra takipçi kazanılmış olacaktır.

Takipçi Etkinliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eğer bu etkinliklere üye olarak katıldıysanız, aynı anda bütün hesapları takip etmemelisiniz çünkü Instagram tarafında engel alabilirsiniz. Aynı şekilde takipten çıkarken de buna dikkat etmeniz gerekiyor. Instagram takipçi satın al yaparak etkinlik sırasında görünümüzü arttırabilir ve hayran kazanma şansınızı x2 artırabilirsiniz. Bu işlemleri belli sürelerde yapmanız Instagram'ın sayfanıza engel koymasını önleyecektir.

instagram takipçi satın al - instagram takipçi satın al - takipçi satın al - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın al - takipçi satın al - spotify takipçi satın al