Instagram Takipçi Satın Al Mobil Ödeme

Instagram Takipçi Satın Al Mobil Ödeme

Türkiye GSM numaraları üzerinden kontörle veya faturaya ek takipçi satın alabileceğiniz www.fbtakipci.com şifresiz takipçi atarak tamamıyla müşterilerinin güvenini sağlar. Instagram Takipci Satın Al paketlerinde Mobil ödeme üzerinden siparişinizi tamamlayabilir ve kullanıcı adı girerek türk, gerçek takipçi gönderebilirsin. 1.000 Takipçi işlemini mobil ödeme yaparak 1 saat gibi kısa bir sürede hesabına yansıtabilirsin!

Yapman gereken en güvenilir takipçi platformlarından birisi olan www.fbtakipci.com adresine girmek ve istediğin paket üzerinden sipariş oluşturmaktır. Global panellere dair bir çok hizmete sağlayıcılık yapan mobil ödeme yönergesi, %5 KDV İçerir. Türkiye'nin en az vergi oranıyla Payguru üzerinden mobil ödeme takipçi satın al siparişi açabilir ve kısa sürede fenomen olmanın heyecanına varabilirsiniz. 

Mobil ödeme ile instagram takipçi satın almak;

  1. Sipariş vermek istediğiniz Instagram Türk, Bot, Yabancı, Karışık, Garantili kategorisinden: Gönderim miktarını belirleyen bir ürünü seçin.
  2. Sipariş doldurma ekranında İsim, Soy İsim, Kullanıcı Adı gibi ibareleri eksiksiz ve doğru biçimde doldurun.
  3. Siparişe devam et ekranından ödeme yöntemlerine erişin.
  4. Açılan sayfada Ödeme Yapmak İstediğiniz Operatörü seçerek Türk Telekom, Avea, Vodofone, Bimcell, Turkcell gibi limitsiz GSM numarası ile online ödeme yapın.

 

instagram takipçi satın al takipçi satın al beğeni satın al instagram takipçi satın al ucuz takipçi takipci-kasma-hilesi.com instagram takipçi hilesi
3 Dakika Önce
Takipçi Satın Al

24 Saat Boyunca Tüm Paketlerde %15 İndirim Seni Bekliyor!

 

241 Gün 14 Saat 57 Dakika
Instagram
1.000 Takipçi
  • 1.000 Karışık Takipçi
  • Gün İçinde Gönderim
  • Etkili Yükseliş
  • Şifreniz Gerekmez!
40.00 TL25.00 TL
Satın Al