adana bayan escort bitcoin hesap açma

Instagram Storylere Reklam Verme Örnekleri

Instagram Storylere Reklam Verme Örnekleri

Instagram uygulamasında reklam ve reklam iş birlikleri herkesin dilindedir. Birçok kullanıcı artık televizyon takip etmemektedir. Bundan dolayıdır da  markalar ya fenomenler ile iş birliğinde bulunarak reklam verir ya da marka hesabı üzerinden reklam verir. Instagram story özelliğinden reklam vermek nedir? Instagram storyler fenomenlerin en çok kullandığı Instagram uygulama özelliğidir.

Bir marka ile reklam iş birliğinde bulunmak için daima Instagram story özelliğini kullanan fenomenler, bu işi bir eğlenceye çevirmiştir. Örneğin, reklamının yapılması gereken ürün bir slime ise fenomenler bu slime ürününü Instagram story ile eğlenceli bir halde paylaşırlar. Yapılan bu eğlence dolu reklam verme örneklerini daha yakından incelemek için yazımızın devamını okumalısınız.

Instagram Story Reklam Verme Ne Demektir?

Instagram Story kısmında birçok kullanıcı rahat bir şekilde paylaşım yapar. Fenomen olan kullanıcılar da bu rahatlığı para kazanma ile birleştirerek, sosyal medya camiasında yeni bir trend yaratmışlardır.

Yukarı kaydır, yukarı kaydırarak satın al butonları tamamen Instagram’ın Story özelliğinde reklam çalışması yapmak için vardır. Instagram storylere reklam vermek ise kullanıcı tabanlı bir sosyal medya platformuna içerikler halinde reklam çalışması yapmak demektir. Yeni nesil gündemi ve her türlü yeniliği sosyal medyadan takip ettiği için Instagram story reklam verme süreci eğlenceli bir şekilde devam etmektedir.

Instagram Story Reklam Verirken Yukarı Kaydır Nasıl Yapılır?

Bir marka ile anlaşan bir Instagram fenomeni yukarı kaydır özelliğini kullanarak da reklamını verebilir. Hikayeyi üste kaydır özelliği için 10 bin takipçi barajını aşmış olmanız gerekmektedir. Eğer ki takipçi sayınız 10.000'in altındaysa Instagram takipçi satın al kullanarak takipçilerinizi arttırabilirsiniz. Story özelliği sayesinde reklam çalışması yapmak oldukça kolaydır. Ancak bir marka fenomen ile iş birliği yapmak istemiyorsa ve kendi hesabı üzerinden yukarı kaydır yaparak story özellğinde reklam yapacaksa ilk olarak takipçi sayısına bakmalı. Takipçi sayısı 10 binden az ise bu özelliği kullanamaz.

instagram takipçi satın al - instagram takipçi satın al - takipçi satın al - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın al - takipçi satın al - spotify takipçi satın al