adana bayan escort bitcoin hesap açma

Instagram Reels Profil Izgarası Ne Demektir?

Instagram Reels Profil Izgarası Ne Demektir?

Instagram tıpkı profilinizde paylaştığınız fotoğrafların bulunduğu bir profil ızgarasının yan tarafında yalnızca reels ve ıgtv  videoların  eklenebildiği bir Instagram reels profil ızgarası oluşturmuştur. Bu sayede paylaşımlarınızı sınıflandırarak, ayrı ayrı keşfedilmeleri sağlanacaktır. Profilinizi ziyaret eden tüm takipçileriniz reels videolarınızı, reels profil ızgarasında görebilmektedirler.

Instagram Reels Videosu Nasıl Profil Izgarasından Kaldırılır?

Instagram reels videolarınızı profil ızgarasından kaldırabilirsiniz. Bazen yanlışlıkla eklediğiniz reels videolarınızı kaldırmak isteyebilirsiniz ya da profilinizde yer almasını istemediğiniz reels videolarınız olabilir. Reels videolarınızı profil ızgarasından kaldırma işlemi için;

  • Öncelikle Instagram uygulamasını açarak profilinize gelmelisiniz. Daha sonra profilinizde bulunan reels videosunu açarak, üst taraftaki menüden profil ızgarasından kaldır seçeneğini tıklamalısınız. Bu seçeneğe tıklayarak, reels videonuzu profil ızgarasından kaldırabilirsiniz. Bazen bu işlemi isteyerek yapabileceğiniz gibi bazen de yanlışlıkla profil ızgarasından  kaldır seçeneğini tıklayabilirsiniz. Böyle bir durumda aşağıdaki açıklayacağımız reels videosunu profili ızgarası yeniden ekleme konusuna göz atabilirsiniz.

Instagram Reels Videosunu Profil Izgarasına Yeniden Ekleme İşlemi Nasıl Yapılır?

Bazen istemediğiniz reels videolarınızı profil ızgarasından kaldırırken, yanlışlıkla kaldırmak istemediğiniz bir reels videosunu  kaldırabilirsiniz. Ancak profil ızgarasından kaldırdığınız bir reels videosunu geri ekleme gibi bir seçenek yoktur. Yani yanlışlıkla sildiğiniz reels videosunu profil ızgarasına ekleminin tek yolu, o videoyu tekrar profilinizde paylaşmanızdır.

Böyle bir durumda, silmiş olduğunuz reels videosuna gelen beğeni ve yorumlara kaybedeceksinizdir. Tekrar sıfırdan başlayacağınızı bilmeniz gerekmektedir. Sildiğiniz bir reels videosunu tekrar yayınlamak için Instagram reels bölümüne gelerek, yüklemek istediğiniz videoyu galerinizden bulmalısınız. Videonuz yüklemeye hazırlanırken, üzerinde metin, çıkartma, efekt düzenlemeleri yaparak paylaşabilirsiniz.

Reels videonuza başlık, kapak gibi eklemeler yapabilirsiniz. Silmiş olduğunuz reels videolarınızı yeniden eklemek için iyi düşünmelisiniz. Genellikle yeni yüklediğiniz fazla beğeni almamış videolarınızı bu şekilde yeniden paylaşmanızı öneriyoruz. Aksi durumda fazla beğeni ve yorum aldığınız videoları tekrardan paylaşmanız hâlinde aynı ilgiyi görmeyebilir.

instagram takipçi satın al - instagram takipçi satın al - takipçi satın al - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın al - takipçi satın al - spotify takipçi satın al