adana bayan escort bitcoin hesap açma

Instagram Profil Linki Nedir?

Instagram Profil Linki Nedir?

Instagram'da başka bir hesabın profil linkini alabilmek gibi bir imkân bulunmamaktaydı. Yani daha önce Instagram kullanıcıları, beğendikleri ve takip ettikleri kullanıcıların hesaplarını başka kişilerle paylaşamamaktaydı.  Kullanıcıların bu konu ile ilgili şikâyetlerini bildirmeleri, Instagram yetkililerinin konuyu incelemesine imkân tanımıştır.  Instagram uygulaması yazılımcıları ile hızlı bir çalışma yaparak, kısa zaman içinde bir çözüm üretip kullanıcılara yeni güncellemeyi sunmuştur. Bu sayede kullanıcılar takip ettikleri bir hesabın linkini diğer kullanıcılarla veya farklı sosyal medya platformlarında paylaşma imkânına sahip olmuşlardır.

Instagram Profil Linki Paylaşma İmkanı Nasıl Olmaktadır?

Instagram’da  beğendiğiniz veya takip ettiğiniz bir Instagram hesabını aşağıdaki adımlarla, kolay bir şekilde linkini alarak paylaşım yapabilirsiniz. Bu adımlar;

  • Öncelikle Instagram uygulamasına giriş yaparak, profil linkini almak istediğiniz hesaba giriş yapmalısınız. Giriş yaptığınız hesabın sağ üst bölümünde bulunan üç noktaya tıklayarak, profilin linkini kopyala butonuna basmalısınız. Bu işlemleri yaptığınızda o hesabın profil linkini kopyalamış olacaksınız. Kopyaladığınız hesap linkini, başka bir linki kopyalana kadar istediğiniz her yere yapıştırma imkânına sahip olursunuz. İster not defterine ister başka bir uygulamada yapıştır diyerek, hesap linkine ulaşabilirsiniz. Instagram'da kolay bir şekilde profil linki alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca belirtmemiz gereken bir diğer husus ise Instagram’da gizli olan bir hesabın profil linkini kopyalayamazsınız.

Instagram Profil  Linki Almak Ne İşe Yaramaktadır?

Instagram’da beğendiğiniz bir hesabın profil linkini almanız veya başka bir kullanıcı sizin hesabınızı beğenerek profilinizin linkini alıyorsa, ciddi avantajlar sağlayabilir.  Instagram profil linkinizin paylaşılma oranı hesabınızın tanınmasıyla doğrudan ilişkilidir. Yani profil linkiniz, ne kadar çok kopyalanıp paylaşılıyorsa, o kadar fazla tanımanız anlamına gelir. Yani sizde beğendiğiniz bir hesabı daha fazla tanıtmak ve fenomen olmasını sağlamak için profil linkini alarak, Facebook, Twitter, Skype gibi sosyal medya platformlarında paylaşabilirsiniz.

instagram takipçi satın al - instagram takipçi satın al - takipçi satın al - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın al - takipçi satın al - spotify takipçi satın al