adana bayan escort bitcoin hesap açma

Instagram Kullanım Koşulları Açıklamaları

Instagram Kullanım Koşulları Açıklamaları

Instagram kullanırken uymanız gereken koşullar olarak karşınıza çıkmaktadır. Kullanım koşulları açıklamalarında şu noktalardan bahsedilmektedir. Instagram hizmeti dışında kalan durumlar dışında, Instagram güvenilir takipçi uygulamasını kullanırken tabii olmanız gereken koşullara, kullanım koşulları denir. Bu koşulları Instagram hesabı açtığınızda ya da bir hesabı kullanırken kabul etmiş sayılırsınız. Ayrıca Facebook hizmeti koşulları, bu hizmet için de yer almamaktadır. Kullanım koşulları Facebook, Inc. ve sizin hesabınız arasında bir sözleşme olarak kabul edilir. Bu hizmet Facebook, Inc. tarafından sunulan Facebook ürünlerinden biri olarak karşınıza çıkmaktadır.

Instagram Yeni Kullanım Koşulları Nelerdir?

Instagram hizmetine isteyen herkes katılabilmektedir. Ancak bu uygulama kullanılırken emniyeti ve yasalara uygun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sebepten Instagram’a katılarak, kullanmayı kabul ettiğinizde uymanız gereken koşullar bulunmaktadır. Bunlar;

  • Instagram'ı kullanabilmeniz için 13 yaşında olmanız gerekir ya da ülkenizin belirlediği asgari yasal yaşta olmalısınız.
  • Yasalar tarafından Instagram hizmetinin herhangi bir Instagram takipçi satın al bölümüne almanıza ya da ödemeye ilişkin hizmetlerle etkileşim hâlinde olmanıza bir engel ya da yasaklama almamanız gerekmektedir.
  • Instagram hesabınızın önceden herhangi bir nedenden dolayı kapatılmamış olması gerekir. Bu nedenler yasalar ya da kural ihlâli olabilmektedir.
  • Instagram kullanabilmeniz için herhangi bir cinsel suçtan yükümlü olmamanız gerekmektedir.

Instagram Kullanım Koşullarında Belirtilen Yapmamanız Gereken Eylemler Nelerdir?

Instagram kullanırken yapmamanız gereken eylemler, kullanım koşullarında açıkça belirtilmiştir. Bu eylemleri sizlere yazımızda açıklayacağız.

  • Başkası adına bir hesap açamazsınız ve hesabınızda doğru olmayan bilgileri paylaşamazsınız.
  • Herhangi bir suç teşkil eden eylemlerde bulunamazsınız. Dolandırıcılık, yasalara aykırı hareket ve yanıltıcı bir şeyler yapmanıza Instagram müsaade etmemektedir.
  • Instagram ilkelerini ve koşullarını ihlâl edemezsiniz ya da başkalarını bu duruma teşvik etmenize izin verilmez.
  • Instagram’da yanıltıcı ve asılsız şikâyetlerde bulunarak, hizmetlerin çalışma şekline yanlış müdahalelerde bulunmanıza izin verilmez.
instagram takipçi satın al - instagram takipçi satın al - takipçi satın al - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın al - takipçi satın al - spotify takipçi satın al