adana bayan escort bitcoin hesap açma

Instagram istenmeyen yorumlar için ne yapılmalı?

Instagram istenmeyen yorumlar için ne yapılmalı?

Instagram günümüzde en çok kullanılan ve herkesin kolaylıkla ulaşabildiği bir sosyal medya platformu. Herkese ve tüm kişilere kolayca erişilebilir olmak ise bazı kullanıcılar tarafından korkutucu olabiliyor. Eğer hesabınız açık bir hesapsa ve herkes dilediği gibi yorum atabiliyorsa bu noktada ufak bir filtreye ihtiyacınız olabilir. Bu filtreyi kendiniz belirleyebileceğiniz gibi Instagram’ın kendi özel filtresini de kullanabilirsiniz.

Kendi oluşturduğunuz Instagram yorum kısıtlama filtresinde belirli anahtar kelimeleri bu kelime kısıtlama kutusuna yazarak yorumlarınızda içerisinde bu kelimelerin geçtiği her türlü yorumu kolayca engelleyebilirsiniz. Eğer genel olarak sadece küfürlü ve hakaret içerikli yorumları engellemek istiyorsanız da Instagram’ın uygunsuz yorum olarak belirlediği kelimeleri kullanarak yorumlarınıza kısıtlama getirebilirsiniz.

Eğer sizin de görmek istemediğiniz yorumlar oluyorsa bu filtreyi kullanarak kendinizi biraz daha güvende hissedebilirsiniz. Yorum kısıtlama özelliğini en çok fazla takipçiye sahip olan hesaplar kullanmaktadır. Eğer tek tek kelimelerle uğraşmak istemiyorsanız, yorumları engellemenin bir diğer yolu da yorum yapılmasını tamamen engellemektir.

Instagram’da yorumlar kapatılabilir mi?

Instagram yorum kapatma özelliği de son güncellemelerle gelen ve kullanıcıları oldukça rahatlatan bir özellik olmuştur. Eğer çok takipçili bir hesabınız varsa ve sürekli gelen spam yorumlardan rahatsız olduysanız tüm yorumları kapatmanız yolu her daim açıktır. Bunun için yapmanız gereken tek şey bahsi geçen gönderi üzerindeki üç noktaya tıklayarak yorumları kapat seçeneğini seçmektir. Yorum kapatma özelliği her gönderi için ayrı ayrı yapılmalıdır ve her yeni bir gönderi paylaşımınızda bu ayarı tekrar aktif etmeniz gerekir. Paylaştığınız her post için yorumların açık olarak paylaşıldığını unutmamak ve eğer yorumları engellemek istiyorsanız da kapatma özelliğini aktif olarak ayarladığınıza emin olmanız gerekir.

instagram takipçi satın al - instagram takipçi satın al - takipçi satın al - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın al - takipçi satın al - spotify takipçi satın al