adana bayan escort bitcoin hesap açma

Instagram İşletme Hesabına Geçilememe Sorunu

Instagram İşletme Hesabına Geçilememe Sorunu

Instagram işletme hesabına geçilememesi sorunu sırasında, işletme hesabı sınırına ulaştığınız şeklinde bir hata bildirimi alabilirsiniz. Bu hata genellikle devredilen ya da satışı gerçekleştirilen hesaplarda görülmektedir. İşletme hesabına geçilememe sorunuyla karşılaşmamak için, devralınan veya satışı gerçekleştiren Instagram hesabının bağlantıda olduğu Facebook hesabının da devredilmesi veya  satışının gerçekleştirilmesi gerekir. Bir diğer yol ise Facebook hesabı bağlantısının kaldırılmasıdır.

Aksi takdirde İşletme hesabı sınırı bu şekilde her zaman karşınıza çıkabilir ve sorunu çözmeniz imkânsız hâle gelebilir. Instagram işletme hesabına geçilememesi sorunun bir diğer nedeni ise işletme profilinizi gizliye alarak ve kişisel hesaba çevirerek tekrardan işletme hesabı oluşturmaya çalışmanızdır. Bu durumda da işletme hesabı sınırına geldiniz hatası ile karşılaşırsınız.

Instagram İşletme Hesabı Sınırına Geldiniz Hatasının Çözümü Nedir?

Bu yazımızda işletme hesabı sınıra geldiniz hatasının çözümü hakkında bilgiler vereceğiz. Bu hatayı çözmek için aşağıdaki yolları denemelisiniz.

  • Bu hatayı çözebilmeniz için ilk yapmanız gereken, Instagram hesabıyla daha önce bağlantı kurulmuş olan Facebook hesaplarına giriş yaparak, işletme adına açılan tüm sayfaların bağlantılarını kaldırmanız ve bu sayfaları kalıcı olarak silmeniz gerekmektedir.
  • Bu hatayı görmenizin sebebi Instagram hesabına birçok Facebook hesabından bağlantı kurulmuş olmasıdır. Birçok Facebook hesabından bağlantı kurulmuş olması pek çok cihazdan ve hesaptan deneme yapılmış olmasına neden olur ve Facebook hesabından işletme adına sayfa açılmış olabilmektedir. Bu noktada Instagram hesabınızla bağlantı kurulmuş tüm Facebook hesaplarından çıkış yapmanız gerekir. Ardından işletme hesabı oluşturma işlemini tekrar denemeniz gerekmektedir.

Instagram Kişisel Hesaba Geçilememe Sorunu

Instagram kişisel hesaba tekrar dönmek istediğinizde ayarlar kısmından bunu gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Ancak bu işlemi gerçekleştiremiyorsanız ve hata alıyorsanız, sorun bildirimi yapabilirsiniz. Instagram yetkililerince sorununuz giderilmeye çalışılacaktır.

instagram takipçi satın al - instagram takipçi satın al - takipçi satın al - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın al - takipçi satın al - spotify takipçi satın al