adana bayan escort bitcoin hesap açma

Instagram İçin Denemeniz Gereken En İyi 10 Özellik

Instagram İçin Denemeniz Gereken En İyi 10 Özellik

Instagram her geçen gün kendisini yenileyen ve gelişen bir sosyal medya mecrası. Yaptığı her özellik çok konuşuluyor. İşte denemeniz gerek 10 özellik.

1. Gönderilerinizi Birden Fazla Uygulama ile Paylaşabilirsiniz.

Instagram'a attığınız bir gönderinizi Facebook, Twitter gibi diğer sosyal ağlarda da aynı zaman diliminde paylaşabilirsiniz.

2.Sessize Al Özelliği

Takip ettiğiniz bir kişinin paylaşımlarını görmek istemiyorsanız hikâye bölümünde onun kırımızı çember içerisindeki hikayesine uzunca basarak sessize al butonuna tıklayabilirsiniz.

3.Kısıtlama Özelliği

Birinin sizin yeni paylaşımlarınızı görmemesini ve sizinle iletişime geçmemesin istiyorsanız o kişiyi kısıtlayabilirsiniz. Böylelikle takipleşiyor olsanız bile sizin yeni paylaşımlarını göremeyecek ve mesajları mesaj istekleri bölümüne düşecektir.

4. Hayran kitlesi

Instagram'da denemeniz gereken özelliklerin en başında Instagram takipçi satın al özelliği gelmektedir. Sitemiz takipçi yollar ve hayran kitlenizi artırır. Başkalarını takip etmeden takipçi sayınızı yükseltmek bu sayede mümkündür. 

5. Hikaye Efektleri

Komik, korkunç, güzellik, hayvan filtreleri ile hem eğlenebilirsiniz.

6. Hikaye ve Gönderi Arşivi

Hikayelerinizin sizde bir anı olarak kalmasını istiyorsanız ya da sildiğiniz gönderilerinizin sizde yedekte kalmasını istiyorsanız gönderi ve hikayelerinizi arşivleyebilirsiniz. Arşivinizi sadece siz görebilir ve sadece siz dilediğiniz zaman tekrar yayınlayabilirsiniz.

7. Birden fazla Instagram Hesabı Yönetmek

Instagram’da her hesabınızda farklı bir amaca hizmet ediyorsanız ayarlar kısmında birden fazla hesabınızı bağlayarak eş zamanlı paylaşımlar yapabilirsiniz.

8.Beğenileri Gizleme

Gönderilerinizin başka kişiler tarafından kaç beğeni aldığını bilmelerini istemiyorsanız,

Beğenilerinizi gizleyerek buna engel olabilirsiniz.

9. Dm Aktif Durumu Kapatmak

Dm bölümünde aktifliğinizi gizlemek istiyorsanız ayarlar bölümünden kapatabilirsiniz. Böylelikle kimse sizin aktif durumunuzu görmez.

10.Reels Özelliği

Keşfet'e çıkmak ve etkileşim sağlamak için ideal bir özellik müzik ekleyip videolarınızı kırparak profesyonel bir video yaratabilirsiniz.

11. Canlı Yayın

Belirli bir günde canlı yayınla takipçilerinizle sohbet ederek sorularını cevaplayabilirsiniz. Ayrıca 4 kişi ile aynı anda canlı olarak sohbet etme özelliği de mevcut.

instagram takipçi satın al - instagram takipçi satın al - takipçi satın al - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın al - takipçi satın al - spotify takipçi satın al