adana bayan escort bitcoin hesap açma

Instagram Hikâye Görüntüleme Sırası Neye Göre Belirlenir?

Instagram Hikâye Görüntüleme Sırası Neye Göre Belirlenir?

Instagram kullanıcılarının daha çok kullandığı hikâye özelliği popüler olmaya devam etmektedir. Instagram'ın Snapchat’ten esinlenerek uyguladığı bu özellik, kullanıcıların fazla tercih etmesinin yanında bazı soru işaretlerini de yanında getirmiştir. Instagram kullanıcıları hikâye görüntülenme sırasının nasıl oluşturulduğunu veya hikâye görüntülenme sırasının neye göre belirlendiğini merak ederler. Instagram anlaşılması zor bir algoritma kullanmaktadır. Instagram algoritmalarını çok gizli tutmaktadır. Algoritmanın çözülmemesi için çok sayıda önlem almıştır.

Instagram Görüntülenme Sırasını Alfabetik Sıraya Göre Belirlenmesi

Instagram hikâye görüntülenme sırası ile ilgili birçok konu internette tartışılmaktadır. Bu konu ile ilgili olarak görüntülenme sırasının alfabetik sıraya göre yapıldığı daha fazla konuşulmaktadır.

Ama bu düşüncenin yanlış olduğunu hemen anlaşılabilir. Öncelikle Instagram uygulamasına gitmelisiniz ve son paylaştığınız hikâyenizi görüntülemelisiniz. Bu sayede görüntüleme sıralamasının alfabetik bir sıraya göre olmadığını göreceksiniz. İnternette bu konu ile ilgili daha birçok konuda tartışmalar sürmektedir. Instagram'ın hikâye görüntülenme sırasını neye göre belirlediği henüz bilinmemektedir.

Instagram Görüntülenme Sırası Gönderilerini En Çok Beğendiğiniz Takipçilerinize Göre Belirlenmesi

Instagram hikâye görüntülenme sırası ile ilgili tartışılan konulardan bir tanesi ise gönderilerini en çok beğendiğiniz takipçilerinize göre belirlenmesidir. Aslında düşündüğünde mantıklı gelmektedir. Takip ettiğiniz kullanıcılar ve sizi takip eden kullanıcılar içinde en çok etkileşimde bulunduğunuz, mesajlaştığınız ve fotoğraflarını beğendiğiniz kişilerin, hikâye görüntüleme sırasında üst sıralarda olduğu söylenmektedir.

Instagram güvenilir takipçi kullanıcıları ile en çok beğendiğiniz paylaşımları listelemeniz mümkündür. 

Kulağa mantıklı gelse de bazı yabancı forumlarda bu konu ile ilgili araştırmalar hâlâ sürmektedir. Araştırmalara göre birbirlerini takip eden ve etkileşimde bulunan hesapların hikâye görüntülenme sırasında en üst kısımda bulunması söz konusu değildir. Her hikâye görüntülenme sırası rastgele belirlenmektedir. Görülüyor ki araştırmalar sonucunda böyle bir durumda söz konusu değildir. İlerleyen zamanlarda görüntülenme sırası ile ilgili yeni bir tez ortaya çıkacaktır.

instagram takipçi satın al - instagram takipçi satın al - takipçi satın al - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın al - takipçi satın al - spotify takipçi satın al