adana bayan escort bitcoin hesap açma

Instagram Hesabı Geçici Olarak Kitlendi Nedir?

Instagram Hesabı Geçici Olarak Kitlendi Nedir?

Instagram uygulamasında çoğu kişinin başına gelebilen, Instagram hesabının geçici olarak kitlenmesi sorunu görülmektedir. Kullanıcılara bu uyarı ınstagram yetkilileri tarafından, hesabında şüpheli hareketler saptadık ve bu nedenle güvenlik önleminden dolayı hesabını geçici olarak kilitledik mesajı ile bildirilmektedir. Bu uyarının sebebi, Instagram'ın hesabınızı güvence altına almak istemesidir ya da güvenilir olmayan bir platformdan hesabınıza giriş yapmanız sonrasında otomatik bir şekilde uygulama kitleme hatası vermektedir. Bu uyarı sonucunda şifrenizin tehlike altında olduğu düşünülerek, hesabınızı güvence altına alabilmek için tekrar giriş yaptığınız sırada kimlik doğrulaması istenecektir.

Instagram Hesabı Geçici Olarak Kilitlendi Sorununun Nedenleri

Instagram uygulamasında böyle bir sorunla karşılaşıyorsanız ve bu sorunun nedenini merak ediyorsanız, yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

  • Instagram hesabınıza giriş yaparken, şifrenizi 3 ya da 4 kere yanlış girmeniz sonucunda bu sorunla karşılaşabilirsiniz. Çünkü uygulama sizi spam olarak algılayacaktır.
  • Instagram hesabınıza giriş yaparken, VPN ile giriş yapmanız bu sorunla karşılaşmanıza neden olabilir. Çünkü hesabınıza farklı bir ülkeden giriş yaptığınız sırada uygulama hesabınızın çalınmakta olduğunu düşünerek, güvenlik açığını önlemek adına böyle bir sorunla kullanıcıları karşı karşıya bırakabilir.
  • 3. parti uygulamalarından Instagram hesabınıza kullanıcı adı ve şifrenizi girerek giriş yapmanız, bu sorunla karşılaşmanıza neden olacaktır.

Instagram Hesabı Geçici Olarak Kilitlendi Sorununun Çözümü

Instagram uygulamasında böyle bir sorun alıyorsanız, çözüm önerilerini merak edebilirsiniz. Sizler için yazımızda konunun detaylarını açıklayacağız.

  • Öncelikle yapmanız gereken, hatanın bulunduğu ekranın alt kısmındaki devam et seçeneğine tıklamanızdır.
  • Ardından güvenlik kodu gönder seçeneğine tıklayarak, hesabınıza erişim sağlayabilmek için bir kodun gönderilmesini isteyebilirsiniz.
  • Son işlem olarak mailinize gelen 6 haneli kodu istenilen bölgeye yazarak, Instagram hesabınıza erişim sağlayabilirsiniz.
instagram takipçi satın al - instagram takipçi satın al - takipçi satın al - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın al - takipçi satın al - spotify takipçi satın al