adana bayan escort bitcoin hesap açma

Instagram Güncel Gönderiler Gözükmüyor Sorunu

Instagram Güncel Gönderiler Gözükmüyor Sorunu

Instagram, kurulduğu yıldan beri insanların kullanmaktan vazgeçemediği bir uygulamadır. Dünyanın her yerinden insanın kullandığı bu uygulamada her kullanıcın başına gelen bir sorun vardır. Bu sorun ise Instagram güncel gönderilerin gözükmemesi sorunudur. Aynı zamanda anasayfa yenilenmeme sorunu olarak da adlandırılıyor.

Kalıcı bir sorun olmasa da oldukça can sıkıcı bir hale gelebiliyor. Çünkü anasayfanızı yenilemek için ekranı aşağı kaydırdığınızda hiçbir yenilenme olmuyor, üstelik daha önceden paylaşılmış ve sizin defalarca görmüş olduğunuz gönderiler yerinde kalıyor. Sorunun temelinde ilk olarak bağlantı sorunu yatabilir.

Bu yüzden internet bağlantınızı iyice kontrol edin. Bağlantı sorunu ise internetinizin çok yavaş olduğu veyahut internetinizin bu siteye erişimini kaybettiğini gösterir. İnternetinizi açıp - kapatarak bu sorundan kurtulabilirsiniz. Hem eğer gönderilerin gözükmemesi bağlantı sorunuyla ilgili ise bu sorununuz da ortadan kaldırılmış olacaktır.

Sorun Kaynağını Bulun!

Bu sorunun çözülebilmesi için ilk olarak sorunun kaynaklandığı noktaya bulmak gerekiyor. Bu sorun ya cihaz kaynaklı bir sorundur ya da uygulama kaynaklı bir sorundur. Bunu ayırt edebilmek için yapmanız gereken çok basittir. Instagram’a uygulama üzerinden değil de web üzerinden veya bilgisayarınızdan giriş yapın. Bilgisayardan girdiğinizde gönderiler güncel ise cihaz kaynaklı bir sorundur.  Fakat orada da eski gönderiler bulunuyorsa uygulama kaynaklı bir sorundur.

Güncel Gönderi Görünmüyor Sorunu Nasıl Düzelir?

Bu sorunun kaynaklandığı yeri bulduktan sonra düzeltmeniz oldukça kolay olacaktır. Eğer uygulama kaynaklı bir sorun ise uygulamayı silip tekrar yükleyebilir veyahut gerekli güncellemeleri yapabilirsiniz. Fakat sorun cihaz kaynaklı ise telefonunuzda yeterli alan kalmadığını gösterir. Ön bellek temizlemesi yaparak uygulama için yer açıp bu sorundan dakikalar içerisinde kurtulabilirsiniz.

instagram takipçi satın al - instagram takipçi satın al - takipçi satın al - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın al - takipçi satın al - spotify takipçi satın al