adana bayan escort bitcoin hesap açma

Instagram’da Reels nedir?

Instagram’da Reels nedir?

Instagram Reels artık tüm dünyada aktif olarak kullanmaya başlanan ve Instagram’ın son dönemlerde yeni olarak geliştirdiği özelliklerden bir tanesi. Reels genel olarak Tiktok mantığında çalışmaktadır. Instagram Reels özelliği Kasım 2019 tariginde gelmiştir ve ilk deneme sürümü Brezilya kullanıcılarına açılmıştır. İşlevsellik olarak Tiktok’a benzeyen Reels, 15 ya da 30 saniyelik seçenekler ile çekilebilmektedir. Reels size eğlenceli videolar çekme ve izleme imkanı sunan bir Instagram özelliğidir. Günümüzde en çok izlenen ve en çok paylaşılan gönderi türü Instagram Reelsları olmaktadır.

Reels çekmek için neler yapılmalıdır?

Efektler kullanarak komik videolar çekebilir, kendi anılarınızı birleştirebilir ve bunları takipçileriniz ile paylaşabilirsiniz. En fazla 30 saniyelik çekebildiğiniz Reels videoları profilinizde paylaşılır ve takipçilerinizin ana sayfasına düşer. Ayrıca Instagram’ın henüz eklediği “Reels” kısmı sayesinde saniyeler içerisinde paylaşılan Reels videolarına da ulaşmak mümkündür. Çektiğiniz Reels videolarını editleyebilir, efekt ekleyebilir, arka plan müziğini değiştirebilir ve dilerseniz de ses ekleyerek videonuzu tamamlayabilirsiniz. Tamamladıktan sonra paylaşabilir ya da bir süreliğine taslak olarak saklayabilirsiniz. Normal bir Instagram gönderisinden hiçbir farkı olmayan Reels videolarını yine bir gönderi siliyormuş gibi profilinizden kaldırabilirsiniz.

Reels çekmek için:

  • Normal bir kamera ile video çekerek telefon galerinize kaydedebilirsiniz.
  • Eğer anlık olarak çekecekseniz hikayeler kısmından Reels yazan seçeneğe basarak videonuzu kaydetmeye başlayabilirsiniz.
  • Reels’ı çektikten sonra üzerinde oynamalar yaparak videonuzu tamamlayabilirsiniz.
  • Efekt ekleyebilir, ses ve yazı koyabilirsiniz.
  • Her şeyi tamamladıktan sonra ise geriye sadece paylaşmak kalıyor!
instagram takipçi satın al - instagram takipçi satın al - takipçi satın al - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın al - takipçi satın al - spotify takipçi satın al