adana bayan escort bitcoin hesap açma

Instagram’da İşletme Hesabı Nasıl Açabilirsiniz?

Instagram’da İşletme Hesabı Nasıl Açabilirsiniz?

Instagram'da İşletme hesabı açmayı, uygulayacağız birkaç adım sayesinde kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu adımların ne olduğunu sizlere yazımızda açıklayacağız.

  • İşletme hesabınızın olabilmesi için, Instagram’da bir hesabınızın olması gerekir. Yani yeni bir hesap açarak ya da mevcut Instagram hesabınızla işletme hesabına geçiş yapabilirsiniz.
  • Instagram'da işletme hesabı masaüstü bilgisayarlarınızdan işlevsel olarak kullanılmamaktadır. Bu hesabı kullanırken mobil uygulamayı tercih etmeniz önerilmektedir.
  • Mevcut Instagram hesabından işletme hesabına geçiş için, profil sayfanızı açmalısınız. Profil sayfanızın sağ üst köşesinde bulunan üç çizgi butonuna dokunmanız gerekir. Ardından bu kısımdan ayarlar demelisiniz.
  • Ayarlar kısmında, hesap ayarlarınızı açmalısınız. Bu kısmın en altında profesyonel hesaba geçiş yap seçeneğini görebilirsiniz. Ardından İşletme hesabına geçiş işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram İşletme Hesabı Nedir

Instagram işletme hesabı, hizmet ya da ürün satışı yapan markalar ve içerik paylaşımında bulunan kullanıcıların istatiksel olarak oranlarını görebildikleri, işletme adreslerini veya farklı bir iletişim adresi ekleyebildikleri, satışını yaptığı hizmet ya da ürünün fiyat bilgisini kullanıcılarına sunabildikleri bir hesap olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bütün Instagram kullanıcıları kişisel olarak ya da markalarına ait işletme hesaplarını, uygulamada pratik ve ücretsiz bir şekilde açabilme imkânına sahiptirler. Bu hesapta detaylı istatistiklere ulaşabilmek mümkündür. İşletme hesapları sayesinde işletmenizin bilinirliğini ve güvenini arttırabilirsiniz. Ayrıca reklamlar oluşturarak, Instagram'a markanıza ait reklamlar verebilirsiniz. Güçlü reklamlar oluşturarak, geniş kitlelere ürünlerinizi ulaştırabilirsiniz.

Instagram İşletme Hesabı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Instagram işletme hesabınızın kullanıcılarına sunduğu hizmet ya da ürünlerin geniş kitlelerce ulaşılabilir olması için, hesabınızın herkese açık olması gerekmektedir.
  • İşletme hesabı oluşturabilmek için, bir facebook işletme sayfasına ihtiyacınız olacaktır.
  • Facebook işletme sayfanızla yalnızca bir Instagram İşletme hesabı açabilirsiniz.
  • Kullanıcılarınızın işletmenize olan güvenin artması için ve satışlarınızın artabilmesi için hesap biyografiniz önemlidir. Bu biyografiye kişisel bilgilerinizi, telefon numaranızı, mail adresinizi ve yol tarifini ekleyebilirsiniz. Bunlardan en az birinin bilgisinin bulunması, Instagram işletme hesabı için gereklidir.
instagram takipçi satın al - instagram takipçi satın al - takipçi satın al - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın al - takipçi satın al - spotify takipçi satın al