adana bayan escort bitcoin hesap açma

İnstagram’da Hikayelere Müzik Nasıl Eklenir

İnstagram’da Hikayelere Müzik Nasıl Eklenir

Dünyanın farklı bölgelerindeki kullanıcılara İnstagram hikayelerine müzik ekleme yeteneği sağlayın. Şirket, uzun zamandır Türk kullanıcılara hikayelere müzik ekleme imkanı sunmayı umuyor. Facebook, yayınlanan bir güncelleme ile Çin'deki kullanıcıları için bir müzik işlevi başlattı. Şimdiye kadar İnstagram hikayelerine müzik eklemek ve videolara müzik eklemek için farklı uygulamalar kullanıldı.

Gelecekte oluşturulan bu videolar, İnstagram hikayeleri aracılığıyla paylaşılabilir. Yeni özellik ile kullanıcılar İnstagram uygulamasından çıkmadan kolaylıkla müzik ekleyebiliyor. Artık ruh halinizi paylaşılan fotoğraflara iletmek daha kolay hale gelecek. Örneğin mutluysanız neşeli müziği, üzgünseniz hüzünlü müziği tercih edebilirsiniz.

Bu yeni özellik ile Facebook ve İnstagram kullanıcıları hikayelerine 39 milyon şarkıdan oluşan bir kitaplıktan müzik ekleyebilecekler. Yeni özellikler müzik eklemekle sınırlı olmayacak. Kitaplıkta şarkıların yanı sıra sözler varsa kullanıcılar hikayeye söz ekleyebilir. Kullanıcılar ayrıca hikayeye eklenen şarkı sözlerinin animasyonunu ve yazma stilini de değiştirebilirler.

Tüm bu özelliklere ek olarak, kullanıcılar hikayelerine şarkı ekleyebilir ve boyutunu ayarlayabilir. İnstagram hikayelerine müzik eklemek için önce standart hikaye ekleme sürecini izlemeniz gerekir.

İnstagram uygulamasını açıp hikaye ekleme sayfasına girmelisiniz. Bu aşamada tıpkı bir hikaye ekliyor gibi paylaşmak istediğiniz fotoğrafları veya videoları seçmelisiniz. Hikaye oluşturma sayfasında bir video veya fotoğraf seçtikten sonra, ekranı yukarı kaydırabilir veya üst menüdeki etiket düğmesini tıklayabilirsiniz.

Sekmedeki müzik seçeneğine tıklayın. Bu düğmeyi tıkladığınızda İnstagram size bazı müzikler önerecektir. Gerekirse, hikayeye önerilen müziklerden birini ekleyebilirsiniz. Bir göz at düğmesi vardır. Bu düğmeyi tıklayarak popüler şarkıları keşfedebilir ve bunlardan birini hikayenize ekleyebilirsiniz. Bu aşamada önerilen müziklerden birini kullanmak istemiyorsanız, sayfanın üst kısmındaki müzik ara çubuğuna tıklayarak istediğiniz herhangi bir şarkıyı arayabilirsiniz. Bu şekilde, sadece önerilen müziklerden birini değil, aynı zamanda belirli bir şarkıyı da seçebilirsiniz. Kullanmak istediğiniz müziği seçtikten sonra bazı özelleştirmeler yapabilirsiniz.

Bu aşamada, şarkıyı hikayede kullanacağınız saniye sayısını belirlemeniz gerekir. Bu ayarı yukarıdaki şekilde 4 numara ile gösterilen alandan yapabilirsiniz. Gerekirse, 15 saniye boyunca müzik çalmayı seçebilirsiniz. Veya hikayede şarkının küçük bir bölümünü kullanabilirsiniz. Şarkının bir bölümünü 5 ila 15 saniye arasında seçebileceğinizi unutmayın.

 

instagram takipçi satın al - instagram takipçi satın al - takipçi satın al - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın al - takipçi satın al - spotify takipçi satın al