adana bayan escort bitcoin hesap açma

Instagram’da Güvenilir Fake Hesap Görünümü Nasıl Verilir?

Instagram’da Güvenilir Fake Hesap Görünümü Nasıl Verilir?

Instagram uygulamasında bir fake hesap açtınız ve nasıl güvenilir olarak görülebilirim diyorsanız, sizlere bu konuda gerekli bilgileri vermeye çalışacağız. Öncelikle dikkat etmeniz gereken hususlar var ki bu hususlar fake hesap olduğunuzu gösterebilmektedir.

Güvenilir bir fake hesabına sahip olabilmek için profil fotoğrafınızı özenli bir şekilde seçmeniz gerekir yani ajans çekimi bir fotoğraf koymanız, hesabınıza olan güveni sarsabilir. Fake hesap açanların en yaygın yaptığı hatalardan biri ise paylaşımlarını ve fotoğraflarını aynı gün profiline eklemektir. Bunu bu şekilde yapmayıp, tıpkı kendi gerçek hesabınızda olduğu gibi paylaşımlar yaparsanız, fake hesabınıza olan güveni arttırabilirsiniz.

Aynı şekilde takip edilen kullanıcıların aynı zaman diliminde takip edilmesi, takipçilerimizin gözünden kaçmayacaktır. Bir gün içerisinde artan takipçileriniz varsa ya da bu takipçilerin arasında uyumsuzluk olursa, hesabınızın güvenilirliğinden şüphe duyulabilir. Bu noktada oldukça dikkat etmelisiniz.

Instagram’da Fake Hesap Nasıl Anlaşılır?

Instagram uygulamasında şüphelendiğiniz bir hesabın fake olup olmadığını anlayabilmeniz için bazı göstergeler bulunmaktadır. Bir hesabın sahte bir profil mi yoksa gerçek bir profil mi olduğunu anlamak için uygulayacağınız adamlar aşağıdaki gibidir.

  • Fake hesabı kullandığını düşündüğünüz hesabın paylaştığı görselleri Google’da aratabilirsiniz. Eğer bu görselin başka yerde kullanıldığını tespit ederseniz, ilgili profil fake olabilmektedir.
  • Instagram takipçi satın al hizmeti fake hesapları orijinal gösterebilmektedir, hesapları incelerken takipçi sayısına takılmamanız önerilmektedir. 
  • Profilinde etkileşime sahip olmaması fake hesabı olduğunun bir göstergesidir.
  • Fake bir hesap olduğunu düşündüğünüz bir hesaptan size karşı bir yakınlaşma çabaları oluyorsa ve bu durum normalde olmayacağı kadar abartılmış bir durumdaysa, öncelikle gerçekçi olmalı ve bu hesabın fake olabileceğini düşünmelisiniz.
  • Bu hesapları gözlem altına almanız ve detaylı bir şekilde incelemeniz, fake hesap olduğunu anlamız da faydalı olabilecektir.

Instagram Fake Hesap Nasıl Oluşturulur?

Instagram fake hesaplar bazen mevcut olan bir hesabın izni olmadan aynı isimle ya da gerçekte olmayan bir isimle bazen de reklam için ya da kadın veya erkek ismi, fotoğrafları kullanılarak oluşturulmaktadır.

instagram takipçi satın al - instagram takipçi satın al - takipçi satın al - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın al - takipçi satın al - spotify takipçi satın al