adana bayan escort bitcoin hesap açma

Instagram’da Engellediğinizi Nasıl Anlarsınız?

Instagram’da Engellediğinizi Nasıl Anlarsınız?

Instagram kullanıcıları bazı durumların sonucunda hesapları engelleme imkânına sahiptirler. Bu durumu kolay bir şekilde gerçekleştirebilirler. Ancak bir hesap tarafından engellendiğini anlamakta zorluk çekebilmektedirler. Aslında çok kolay bir şekilde bunu anlayabilmeniz mümkündür. Üstelik herhangi bir programa da gerek yoktur.

Peki, İnstagram'da birinin sizi engellediğini nasıl anlarsınız? Engellendiğini düşündüğünüz kişi eğer sizi engellemişse arama bölümünde kullanıcı bilgilerini göremezsiniz. Ama bu kesin olarak sizi engellediğini göstermemektedir. Başka bir hesaptan da kontrol edebilirsiniz. Anlamanızın bir başka yolu ise, profilinize girdiğiniz hesapta henüz hiç gönderi yok yazısı ile karşılaşıyor ve takipçi ve takip edilen sayıları “0” olarak gözüküyorsa engellendiğiniz anlamına gelmektedir.

Instagram Hikâye’de Birinin Sizi Engellediğini Nasıl Anlarsınız?

Instagram hikâye bölümünde ınstagram kullanıcıları hikâyelerini görmesini istemedikleri kullanıcıları engelleyebilmektedir. Peki, ınstagram hikâyede birinin sizi engellediğini nasıl anlarsınız?

Eğer bir kullanıcı sizi engellediyse, o kullanıcıya ait hikâyeleri hem anasayfada hem de profiline girdiğinde görüntüleyemezsiniz. Bunu anlamanızın bir diğer yolu ise, bir başka ınstagram hesabından engellendiğini düşündüğünüz hesabın profiline girerek hikâyelerini kontrol edebilirsiniz. Ayrıca engellendiğini düşündüğünüz hesabın profiline girdiğinizde, daha önce görüntüleyebildiğiniz öne çıkanlar menüsünü göremiyorsanız, bu engellendiğiniz anlamına gelmektedir. Burada şunu da belirtmeliyiz ki, hikayede engellendiğiniz profilin paylaştığı gönderileri ve profil fotoğraflarını görüntüleyebilirsiniz. Sadece paylaşılan hikâyeleri ve öne çıkanlarda sabitlenen hikâyeleri görmeniz mümkün değildir.

Instagram’da Birinin Hesabını Kapattığını Nasıl Anlarsınız?

Bazen arama yaptığınızda bulmak istediğiniz hesabı göremediğinizde sizi engellemiş olduğunu düşünebilirsiniz ancak durum sizin düşündüğünüz gibi olmayabilir, kullanıcı hesabını kapatmış olabilmektedir. Peki, ınstagram'da birinin hesabını kapattığını nasıl anlarsınız?

Bazen bir profile girdiğinizde üzgünüz, bu sayfaya ulaşılamıyor uyarısı ile karşılaşıyorsunuzdur. Bu uyarının alt kısmında olan, tıkladığın bağlantı bozuk olabilir veya sayfa kaldırılmış olabilir açıklamasının anlamı, ilgili profilin Instagram hesabını kapatmış olabileceği anlamına gelir.

instagram takipçi satın al - instagram takipçi satın al - takipçi satın al - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın al - takipçi satın al - spotify takipçi satın al