adana bayan escort bitcoin hesap açma

Instagram’da En İyi Hikaye Müzikleri Nelerdir?

Instagram’da En İyi Hikaye Müzikleri Nelerdir?

Instagram hikâyelerine müzik eklemeyen veya bu uygulamayı sevmeyen kaç kişi olabilir? bazen müzik ekleme sırasında hikâyelerinize yüklediğiniz yanlış müziklerle ne yazık ki beklediğiniz ilgiyi alamayabilirsiniz. Bu nedenle hikâyelere ekleyeceğiniz müzikler, en iyisi olmalı ve hikâyenizi bir adım ileri taşımalıdır. En çok tercih edilen ve sevilen hikâye müzikleri aşağıdaki gibidir.

  • Florence+The Machine-Cosmic Love
  • Aurora- The seed
  • Chelsea Wolfe-Ferol Love
  • Hooverphonic-Mod About Yolu
  • Koop-Koop Island Blues
  • Salman Tin-Bir yol bulunur, bir son bulunduysa
  • Sakin-Bu defa
  • Shye Ben Tzur, Jonay Greenwood&The Rajastan Express-Junun
  • Hozier-Take Me To Church
  • Steve Miller Bond-The Joker

Instagram Hikâyeye Müzik Ekleme Nasıl Yapılır?

Instagram uygulamasında hikâye bölümüne müzik ekleyebilir ve keyifli videolar oluşturabilirsiniz. Bunu yapabilmeniz için öncelikle Instagram hikâye bölümüne gelmesiniz. Hikâye olarak eklemek istediğiniz video veya fotoğrafı, bu bölüme eklemelisiniz. Daha sonra ekranı yukarı doğru kaldırarak, karşınıza çıkan menüden müzik ekle simgesinin seçmesiniz. Ardından eklemek istediğiniz müziği arama çubuğuna yazarak bulabilirsiniz. İster Türk, ister yabancı her türlü müzik arşivi bulunan Instagram’ın hikâyelerinize neler katacağını görebilirsiniz.

Instagram Hikâyeye Müzik Ekleyememe Sorunu

Instagram hikâyeye müzik ekleyememe sorunuyla karşılaşmanız, genellikle uygulamanızın güncel olmamasından kaynaklanmaktadır. Bu nedenle ilk yapmanız gereken uygulamayı güncellemektir. Instagram uygulamasını güncelledikten sonra hikâye alanına gelmeniz gerekmektedir. Hikâye alanına gelip ekranı yukarı kaldırdığınızda, kare şeklindeki gülen suratı görüyorsanız, hikâyelerinize müzik ekleyebileceğiniz anlamına gelecektir.

Tüm bunları yaptığınızda yine de müzik alanı açılmıyorsa, Instagram uygulamanızda bir kısıtlama söz konusu olabilir. Bu durumun düzelmesi biraz zaman alabilir. Kontrol ederek kısıtlamanın kalktığı zaman hikâyelerinize müzik yüklemeye başlayabilirsiniz. Bu sürenin uzaması halinde Instagram'a bildirim yapabilirsiniz. Daha sonra hikâyenize müzik yükleyememe sorununuzla ilgili Instagram yetkilileri size gerekli yardımda bulanabilecektir.

instagram takipçi satın al - instagram takipçi satın al - takipçi satın al - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın al - takipçi satın al - spotify takipçi satın al