adana bayan escort bitcoin hesap açma

Instagram’da E-mail Adresi İle Fake Hesap Açılır Mı?

Instagram’da E-mail Adresi İle Fake Hesap Açılır Mı?

Instagram’da kullanmak için kendi hesabınızla birlikte fake hesaplar da açmak isteyebilirsiniz. Hem de bunu aynı e-mail adresi ile ilişkilendirerek gerçekleştirmeyi düşünüyor olabilirsiniz. Ancak Instagram’da mevcut bir e-mail adresi ile fake bir hesap açmanız mümkün değildir. Bu seçenek aynı telefon numarası için geçerli olup aynı e-mail adresi ile Instagram, iki farklı hesabı almaya izin vermemektedir. Eğer bu işlemi yine de denemek isterseniz, karşınıza e-mail adresinin başka bir hesapta kullanıldığı uyarısı geldiğini görebilirsiniz. Sonuç olarak, bir e-mail adresi ile sadece bir tane hesap alabilme olanağınız vardır. İkinci bir hesaba izin verilmez.

Instagram’da Aynı Telefon Numarası ile Fake Hesap Alınır Mı?

Aynı telefon numarası ile bir fake hesap açabileceğinizden yukarıda bahsetmiştik. Yazımızda bu konuyu ayrıntılı bir şekilde size anlatmayı amaçlıyoruz. Instagram’da aynı numara ile başka bir fake hesap açabilmeniz mümkündür; hatta üçüncü bir hesap bile açabilirsiniz. Instagram sadece ilgili numarayı fazla kullandığınız da bu duruma kısıtlama koymaktadır. Böyle bir durumda daha fazla hesap açmanıza izin vermeyecektir. Farklı amaçlarda kullanılmak üzere aynı telefon numarası ile birkaç hesap oluşturabilme olanağına sahipsinizdir.

Instagram’da Birden Fazla Hesap Uygulamaya Nasıl Eklenir ve Nasıl Açılır?

Instagram uygulamasının son zamanlarda yaptığı güncellemelerle birden fazla hesabı olan kullanıcılara sağladığı avantajlardan biri ise, hesaplarından çıkış yapıp tekrar giriş yapmadan uygulama üzerinde hesaplar arası geçiş olanağını sağlamasıdır. Uygulamayı en fazla 5 tane hesap ekleyebilir ve aralarında geçişi sağlayabilirsiniz.

  • Instagram anasayfanızda sağ altta ki profil resminize dokunarak, profilinize girmelisiniz.
  • Ardından sağ üst köşede bulunan üç çizgi simgesine tıklayın.
  • Daha sonra ayarlar menüsünün altında hesap ekle seçeneğini göreceksiniz. Burada eklemek istediğiniz hesapları ekleyebilirsiniz.
  • Bu seçeneği tıkladığınız takdirde kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapın ve ardından hesap uygulamaya eklenmiş olacaktır.
instagram takipçi satın al - instagram takipçi satın al - takipçi satın al - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın al - takipçi satın al - spotify takipçi satın al