adana bayan escort bitcoin hesap açma

Instagram’da Anket Nasıl Yapılır? Ne Kazandırır?

Instagram’da Anket Nasıl Yapılır? Ne Kazandırır?

Instagram anket özelliği, Instagram’ın son zamanlarda getirdiği ve özellikle fenomenlerin çok kullandığı bir özelliktir. Bu özellik, Instagram hikaye kısmında aktif olarak kullanılabiliyor ve 24 saat sonunda hikaye silinince, o da siliniyor. Anketin konusunu ve seçeneklerini siz seçebiliyorsunuz. Instagram’da anket özelliğini kullanmak için Instagram profilinize giriş yapın. Ardından ana sayfada bulunan hikaye ekle veya direkt profilinize tıklayıp “hikaye ekle” kısmını seçerek, hikaye ekranını açıyorsunuz.

Sonrasında bir fotoğraf yüklüyorsunuz. Dilerseniz boş ekran olarak da yükleyebilirsiniz. Arka ekranda bir fotoğraf olmak zorunda değildir. Ardından ekranın üst kısmında yer alan filtre efektinin yanındaki çıkartmalar butonuna tıklıyorsunuz. O butona tıkladığınızda alttan bir ekran açılıyor ve saat, müzik, emoji, konum gibi özelliklerin yanı sıra anket ekleme özelliğini de görüyorsunuz.

Anket seçeneğine tıklayarak, sorunuzu yazıyorsunuz ve “Evet, Hayır” seçeneklerinin olduğu kısımda ise sorunuzun cevaplarını yazıyorsunuz. Daha sonrasında gönder butonuna basarak paylaşımınızı gerçekleştiriyorsunuz. Anket paylaşımının en büyük kazancı ise takipçilerle aranızdaki bağı kuvvetlendirdiğinden etkileşiminizi oldukça arttırmasıdır.

Anket Konusu Ne Olabilir?

Anket konusu için herhangi bir sınırlama yoktur. Siz neyi sormak istiyorsanız sorabilirsiniz. Örneğin, iki elbise arasında kaldıysanız, iki kitap arasında kaldıysanız, hangi yemeği yiyeceğinizi seçemiyorsanız, hangi telefonun daha iyi olduğunu öğrenmek istiyorsanız bunu takipçilerinize soruyorsunuz ve gelen cevapların oranına göre de hangi seçeneği seçmeniz gerektiğini anlıyorsunuz.

Kimlerin Ankete Oy Verdiği Görülür Mü?

Anket seçeneği ile birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Burada aynı zamanda bir takipçi analizi de yapabilirsiniz. Çünkü anket cevaplarında kimlerin katıldığını, kaç kişinin cevap verdiğini, kimin hangi cevabı seçtiğini görebiliyorsunuz. Bu veriler doğrultusunda da profilinizi yönetmeye başladığınızda daha fazla takipçi kazanmış oluyorsunuz.

instagram takipçi satın al - instagram takipçi satın al - takipçi satın al - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın al - takipçi satın al - spotify takipçi satın al