adana bayan escort bitcoin hesap açma

Instagram Canlı Yayınını Hikayelere Sabitleme Özelliği Nedir?

Instagram Canlı Yayınını Hikayelere Sabitleme Özelliği Nedir?

Sadece yirmi dört saatliğine hikaye attığımızda, gerçekten hoşumuza giden ama gönderi de olamayacak bazı fotoğraflar vardır. Bu fotoğrafların profilimizde kalmasına ve daima görünür olmasına yardımcı olan bu özellik attığımız hikayeleri daha kalıcı ve değerli kılıyor. Böylece açıp açıp tekrardan bakabileceğimiz, günlük dijital bir albüme sahip olmuş oluyor ve bunu sevdiklerimizle paylaşıyoruz. Canlı yayınınızı hikayelere sabitlemek için yapmanız gereken yol oldukça kolaydır. Detaylar yazının devamında yer alıyor.

Hikayeyi Sabitlere Nasıl Alırız?

Öncelikle hikayeyi attıktan hemen sonra, yirmi dört saat geçmeden bunu yapmış olmalıyız ki elimizde atmış olduğumuz hazır hikayenin süresi dolmadan yetişelim. Hikayenin süresi dolmadan sağ alt kısımdaki hikaye görseli olan yuvarlağın üzerine tıklayarak öne çıkarılanlara ekle butonuna basmamız yeterli olacaktır. Daha sonra ise zaten önceden var olan bir öne çıkarılanlar sabitimiz varsa ona ya da birkaç tane varsa kategorize ettiğimiz herhangi birine ekleriz, eğer yoksa ve yeni bir şeyler planladıysak hemen yenisini oluşturabiliriz. Bu öne çıkanlar gruplarına dilediğimiz ismi ve dışarıdan bakıldığında dilediğimiz kapak fotoğrafını seçebilir, profilimizin uyumuna uyum katabiliriz.

Canlı Yayını Hikayelere Sabitlemek

Canlı yayınlar bildiğimiz üzere uzun ve yorucu bir zaman diliminden geçebiliyor. Özellikle bazıları içerik anlamında oldukça yoğun oluyor. Bu yoğun, yorucu ve bir o kadar da uzun videoları  kısımlara bölerek ve küçülterek tek tek yayınlamak ve hepsini sabitlemek imkansız olduğundan hikayeleri profile sabitlemek size hem takipçi katacak hem de profilinizin etkileşim oranını artıracaksınız. Sizler de canlı yayın çekip ardından etkisini yitirmemek istiyorsanız, canlı yayınınızın en can alıcı noktaları kesip hikayelere ekleyebilirsiniz. Ardından da profilinizde yer alan hikaye seçeneklerine giriniz.

instagram takipçi satın al - instagram takipçi satın al - takipçi satın al - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın al - takipçi satın al - spotify takipçi satın al