adana bayan escort bitcoin hesap açma

Instagram Canlı Yayın Oturumunu IGTV’ye Nasıl Atabilirim?

Instagram Canlı Yayın Oturumunu IGTV’ye Nasıl Atabilirim?

Sosyal medya yetişmemiz gerekecek kadar gerekli ve önemli mi? Kişiden kişiye ya da kaçırılan şeye göre şekil alabiliyor. Örneğin, hepimiz sevdiğimiz ve takipçisi olduğumuz bir hesabın canlı yayınını kaçırdığımızda ona sonradan erişebilmek isterdik. Son zamanlarda sık sık yürütülen online seminerlerin Instagram canlı yayınında gerçekleştiğini ve bunu kaçırdığımızı görsek üzülürdük. Tüm bunlar zamanı geri getiremiyor fakat yaşananlar pek tabii kayıt altına alınabiliyor. Kayıt altına alınan bu canlı yayınları ise dilediğimiz zaman ve müsaitlik durumumuza göre izlememiz mümkündür.

IGTV Nedir?

Instagram işleri ilerletip sonradan ortaya koyduğu yeni fikirlerden olan IGTV hikayelere atılan, bölünerek gönderi şeklinde atılmak zorunda kalınan bütün videoların imdadına yetişerek kullanıcılara istedikleri süre zarfında video yükleyebilecekleri bir ortam da tanıyor. Bilgi içerikli, sohbet içerikli, gezi içerikli her çeşit  videolarla doldurabileceğiniz bu alan, özellikle video işiyle uğraşan birçok kullanıcı için bir velinimettir. İşlerinizi rahatlıkla sergileyebilir, üzerine eğlenebilir, kendinizi yansıtabileceğiniz kısıtlamasız birçok video yayınlayabilirsiniz.

Canlı Yayınların IGTV’ye Aktarılması Meselesi

Yapılan canlı yayınların çoğu zaman uzunluğundan da ve içeriğinden de haberdarız fakat tamamına ya zamansızlıktan ya da odağımızı o an toplayamamaktan ötürü hakim olamıyoruz. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler klişesiyle birlikte bu fikirdeki bazı kullanıcılar da yayınlarını kaydetmek durumunda kalıyorlar ve canlı yayın boyunca cihazlarının kapasitesini de ayarlayarak bu yayınları kayıt altına almayı tercih ediyorlar. Daha sonra yükleyeceklerini bildikleri  IGTV özelliğinin zorlayıcı bir zaman kısıtlaması olmadığından yayını gönüllerinin istediği uzunlukta sürdürebiliyorlar. Kayıtlı olan video yayınını IGTV’ye diledikleri herhangi bir zaman yükleyip hem daha sonradan izlenen bu yayınlardan, beğeni ve yorum alıyorlar hem de takipçilerinin gönüllerini hoş tutuyorlar.

instagram takipçi satın al - instagram takipçi satın al - takipçi satın al - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın al - takipçi satın al - spotify takipçi satın al