adana bayan escort bitcoin hesap açma

Instagram Bilinmeyen Özellikleri Nelerdir?

Instagram Bilinmeyen Özellikleri Nelerdir?

Instagram sayesinde birçok insanla saniyeler içerisinde etkileşim halinde olmak mümkün. Pek çok özellik sayesinde isterseniz görsel isterseniz de video paylaşmak artık çok kolay. Eğer siz de yeni bir Instagram kullanıcısıysanız ve bilinmeyen özellikleri merak ediyorsanız, bu yazımız işinize yarayabilir. Gönderilerinize birden fazla kişi yorum yapıyor ya da istemediğiniz yorumlar geliyorsa, yorum kapatma özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Aynı zamanda da bir gönderinizde bir yorumu çok beğendiyseniz, onu en başa sabitleyebilirsiniz. Profilinizin gizli profil yani sadece takipçileriniz tarafından görüntülenmesi için, gizli hesap özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Instagram Konum Ekleme Özelliği

Instagram sayesinde hemen hemen herkes kısa sürede etkileşim halinde. Instagram’ın bilinmeyen özelliklerini merak ediyorsanız, bu yazımız tam size göre.

Konum ekleme özelliği 2021 yılında eklenen bir özelliktir. Bu özelliği kullanabilmek için Facebook kullanmak gereklidir. Facebook’a giriş yapın. Bir gönderi paylaşmadan önce sağ alt tarafta bulunan oka tıklayın. Daha sonra konumunuzu seçin. Konum belirledikten sonra kategori seçin. Artık yeni bir konum oluşturdunuz. Daha sonra Instagram uygulamasından paylaşım yapın. Siz paylaşım yaparken konumunuz otomatik olarak bulunacak ve eklenecektir.

Instagram Soru Sorma Özelliği

Instagram sayesinde birçok özellikten faydalanmak mümkün. Eğer siz de kısa süreli ve kalıcı olamayan bir paylaşım yapmak istiyorsanız, hikaye özelliğini kullanabilirsiniz. Hikaye özelliği 24 saat kalıcıdır ve istenilen an silinebilir. Aynı zamanda da hikayelerinizde kararsız kaldığınız konularda anket yapabilirsiniz. Hakkınızda merak edilenleri bana soru sor özelliği sayesinde öğrenebilir ve yanıt verebilirsiniz.

Bu özelliği kullanmak için hikayenize bir fotoğraf seçin. Etiketler kısmında yer alan sorular seçeneğine tıklayın. Bana soru sor kutucuğunu istediğiniz bir alana sabitleyin ve hikayenizi paylaşın. Takipçilerinizin merak ettiği tüm konular size DM yani özel mesaj kısmınızdan gelecek. Dilediğinize yanıt verip, hikayenizde paylaşabilirsiniz.

instagram takipçi satın al - instagram takipçi satın al - takipçi satın al - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın al - takipçi satın al - spotify takipçi satın al