Instagram Bağlantı Sorunu Nasıl Düzelir?

Instagram Bağlantı Sorunu Nasıl Düzelir?

Instagram kullanıcıları bazı zamanlarda Instagram bağlantı sorunu yaşayabiliyor. Ancak bu bağlantı sorunlarını nasıl çözeceklerini bilemeyebilirler. Instagram bağlantı sorunu yaşadığınızda bu sorun genellikle internet bağlantınızdan kaynaklanmadır. İnternet bağlantınızı kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Eğer cihazınızı wifi bağlantısı üzerinden kullanıyorsanız yapmanız gereken ilk adım evinizde, ofisinizde ya da okulunuzda var olan modemi kontrol etmenizdir. 

Ardından yapmanız gereken ikinci adım ise gsm operatörünüzün veri bağlantısını kontrol etmektir. Buna ek olarak herhangi bir DNS değiştirme programı kullanıyorsanız, DNS ayarlarınızın doğruluğundan emin olunuz. Bu ayarın doğru olmaması da sizin uygulamaya bağlanmanızda sorun yaşatacak etkenlerden biridir. Her ihtimali göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır.

Instagram Bağlantı Sorunu Çözmek İçin Modemi Nasıl Kontrol Edebilirim?

Eğer sorun Instagram uygulaması içerisinde değil sadece sizin modeminiz ile ilgiliyse yapmanız gerekenleri maddeler halinde anlatacağız:

  • Modeminizi prizden çekiniz
  • Modeminizi prizden çektikten sonra 20 saniye kadar tekrar prize takmayınız
  • Modeminizi prize tekrar takınız
  • Modeminizdeki ışıkların tümünün yanmasını bekleyin
  • Hala sorun yaşıyorsanız internet sağlayıcınız ile iletişime geçiniz

 

Bağlantı Sorunu Instaram Uygulamasında Olanlar Ne Yapmalı?

Öncelikle Instagram bağlantı sorununuzun kesinlikle mobil uygulamanızdan kaynaklandığını düşünüyorsanız; ilk olarak yapmanız gereken adım gsm operatörünüz ile iletişime geçmektir. Ardından ise tüm mobil veri bağlantı ayarlarınızın doğru olduğundan emin olunuz. Bu işlemler ardından Instagram bağlantı sorununuz hala düzelmiyorsa, Instagram uygulamanızı cihazınızdan silin ve tekrar yükleyin.

Önerilen İçerik: Instagram Türk Takipçi Satışı

Instagram uygulamasını tekrar yüklemek için mobil cihazınızın uygulama mağazalarından Instagram uygulamasını indirin. Cihazınızda uygulamayı tekrar kurun ve giriş seçeneklerini gerçekleştirin. Bu adımları gerçekleştirdikten sonra Instagram bağlantı sorununuz çözülmüş olacaktır. Eğer hala bağlantı sorununuz çözülmediyse giriş bilgileriniz ile birlikte Instagram Destek ekibine sorununuzu detaylıca anlatan bir e-mail yazarak çözüm talebinde bulunabilirsiniz.

instagram takipçi satın al takipçi satın al beğeni satın al instagram takipçi satın al ucuz takipçi takipci-kasma-hilesi.com instagram takipçi hilesi
3 Dakika Önce
Takipçi Satın Al

24 Saat Boyunca Tüm Paketlerde %15 İndirim Seni Bekliyor!

 

242 Gün 22 Saat 41 Dakika
Instagram
1.000 Takipçi
  • 1.000 Karışık Takipçi
  • Gün İçinde Gönderim
  • Etkili Yükseliş
  • Şifreniz Gerekmez!
40.00 TL25.00 TL
Satın Al