adana bayan escort bitcoin hesap açma

Instagram Android İle Video İndirme

Instagram Android İle Video İndirme

Instagram'da beğendiğiniz videoları ve fotoğrafları indirmek için birkaç yol bulunmaktadır. Video indirmek için programların varlığını hepiniz biliyorsunuzdur. Ancak bir programa ihtiyaç duymadan da android işletim sistemi sizlere videoları görme olanağı sağlamaktadır. Bu sayede hesap bilgilerinizi ve şifrenizi bir yerlere yazma zorunluluğu olmadan videoları indirebilir ve paylaşabilirsiniz.

Instagram Android İle Programsız Video İndirme

Android telefonlarınızın sizlere tanıdığı video indirme programı olmadan, videoları indirebilme özelliği mümkündür. Bu işlemin 2 yolu bulunmaktadır. Aşağıda detayları paylaşacağız.

  • Instagram'dan uygulama olmadan hatta internet bağlantınız yoksa bile videoları indirebilirsiniz. Öncelikle android telefonunuzdan dosya yöneticisine gidin, daha sonra android klasörüne girin ve oradan data bölümünü ve instagram.android seçeneğine tıklayın. Ardından cache ve videos yolunu izlemelisiniz. Son olarak dosya uzantısını mp4 olarak değiştirerek Instagram’da izlediğiniz videoları görme imkânınız olacaktır.
  • Uygulamaya ihtiyaç olmadan android telefonlarınızdan bir internet sitesi kullanarak video indirme işlemi yapabilirsiniz. Öncelikle dredown sitesine girerek ınstagram seçeneğine tıklayın. İndireceğiz bağlantıyı kopyalayarak dredown’daki kutucuğa yapıştırmalısınız. Bu sayede videonuz kolay bir şekilde inecektir.

Instagram Video İndirme Uygulamaları

Instagram'da izlediğiniz ve beğendiğiniz videoları kolay bir şekilde indirmek için bazı programlar bulunmaktadır. Bu programları kullanmak, zamandan kazanmanıza yardımcı olacaktır. Video indirebileceğiniz programlar;

  • Saveınsta sayesinde beğendiğiniz fotoğrafı ve videoyu ücretsiz olarak 3-4 saniye içerisinde kolayca indirebilirsiniz.
  • W3tays uygulaması ile beğendiğiniz videonun url’sini alabilirsiniz ve indirme işlemi için go seçeneğine tıklamalısınız.
  • Dowlandgram servisi sayesinde ücretsiz olarak dilediğiniz video ve fotoğrafları kısa süre içinde indirme imkânınız olacaktır.
  • Gramsave ise basit bir yöntemle indirme işlemi sunmaktadır. İndirmek istediğiniz linki kopyalayın, yapıştırın ve videonuzu indirin. Yapacağınız işlem bu kadar basittir.
  • Dowland videos from servisi ile mp4 dosyası olarak indireceğiniz videoların indirme işlemini kısa süre içinde geçekleştirebileceksiniz.
instagram takipçi satın al - instagram takipçi satın al - takipçi satın al - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın al - takipçi satın al - spotify takipçi satın al