adana bayan escort bitcoin hesap açma

Instagram’a sadece Uygulamadan mı girilir?

Instagram’a sadece Uygulamadan mı girilir?

Instagram uygulaması özellikle App Store ve Google Play Store üzerinden en çok indirilen uygulamar arasında her zaman ilk 3’te yer alır. Tahtı genellikle sarsılmayan Instagram içerisinde birçok uygulamadan esinti bulundurduğu için de çok fazla tercih edilir. Özellikle yeni gelen Reels özelliği sayesinde insanlar başka diğer bir uygulamada kullandıkları tüm özellikleri Instagram’da da kullanabilir hale geldiler.

Instagram uygulama üzerinden kullanılabildiği gibi bilgisayardan da girilebilmektedir. Instagram genel olarak uygulama üzerinden yönetilmek için üretilmiş bir sosyal medya platformudur. Cep telefonundan girmek istemeyenler içinse Instagram Web seçeneği her zaman bulunmaktadır.

Instagram Web, normal uygulamaya göre çok daha kısıtlı özelliklere sahiptir. Fakat web’de yapılabilen ama uygulamada yapılmayan özellikler de yok değildir. Eğer çok fazla hikaye paylaşan ve fazla takipçili bir hesaba sahipseniz cep telefonunuza indireceğiniz uygulama üzerinden Instagram kullanmak çok daha mantıklı olacaktır.

Instagram Web’in uygulamadan farkı nedir?

Instagram Web Instagram’a tarayıcıdan girdiğiniz bir sitedir. Kendi hesabınızla giriş yapabildiğiniz Web sürümü uygulamaya göre daha uğraştırıcı ve daha az özelliğe sahiptir. Web üzerinden hikaye paylaşmak çok zordur ve gönderi oluşturmak mümkün değildir. Instagram Web’i en çok Whatsapp Web gibi kullanan kullanıcılar olmaktadır.

Örneğin bilgisayarla bir şeyle uğraşırken gönül rahatlığı ile Instagram DM üzerinden arkadaşlarınızla konuşmaya devam edebilirsiniz. Bu çok daha pratik bir iletişim sağlamakla beraber uygulamaya göre daha az kapsamlı özelliklere sahiptir. Web sürümünde hikaye paylaşma, gizleme gibi özellikler kullanılamamaktadır.

Web sürümünde ise uygulamadan farklı olarak hesap dondurma özelliğini kullanabilirsiniz. Dondurma özelliği uygulama üzerinden kullanılamamaktadır.

instagram takipçi satın al - instagram takipçi satın al - takipçi satın al - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın al - takipçi satın al - spotify takipçi satın al