adana bayan escort bitcoin hesap açma

İnstagram 10 Bin Takipçi Kaç TL?

İnstagram 10 Bin Takipçi Kaç TL?

İnstagram 10 bin adet türk takipçi paketi ne kadar? İnstagram'da takipçi satın almak ne kadardır diye sorularınız var ise ucuz takipçi aldım tüm problemlerinize çözüm üretebilir. Sosyal medya ajansımız instagram'da 10.000 takipçi ne kadar sorusuna en şeffaf şekilde cevap verecek. Piyasanın en ucuz takipçi sitesi ucuztakipcialdim.com ile sende instagram 10 bin takipçi fiyatlarına bakabilirsin. 

10 Bin Takipçi Satın Almak Ne Kadar?

İnstagram hesabınız için satın alacağınız 10.000 Takipçi 200 TL'dir. İnstagram'da 10K takipçi sipariş etmek için 200 TL + KDV ödeyerek faturalu ve garantili takipçi arttırabilirsiniz. 

İnstagram 10 Bin Takipçi Olunca Ne Olur?

İnstagram sayfanız 10 bin takipçiye ulaşınca üste kaydır özelliği açılır. İnstagram'da gönderilere yapacağınız yorumlarda önce görünüm özelliği kazanırsınız. İnstagram 10k takipçi olunca bu tarza bir çok özellik aktif olur. 

İnstagram'da 10 K Ne Demek?

İnstagram 10 K eşit değeri 10.000 takipçi anlamına gelir. İnstagram ve benzeri uygulamalarda 'K' bin anlamına gelmektedir. Her K için 1.000 değer ataması yapılmıştır. 

instagram takipçi satın al - instagram takipçi satın al - takipçi satın al - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın al - takipçi satın al - spotify takipçi satın al