adana bayan escort bitcoin hesap açma

Facebook’ta Zaman Akışı Nedir?

Facebook’ta Zaman Akışı Nedir?

Facebook, 'Profil' sayfasını baştan oluşturarak geliştirdiği "Zaman Tüneli" sayfası ile kullanıcısına kendilerini çok daha farklı ve kapsamlı şekilde ifade edebilecekleri bir platform sunmaktadır. Facebook kullanıcılarının hali hazırda kendileriyle ilgili paylaşmak istedikleri bilgilere yer verdikleri "Profil" sayfasının yerine geçecek olan "Zaman Tüneli" sayfasında kullanıcıların yaşamlarıyla ilgili tüm hikayeleri ve paylaşımları geriye doğru kronolojik sıra içinde yer alıyor.

Facebook TimeLine özelliği ile Facebook profillerinizde, üyeliğinizi başlattığınız günden itibaren, kronolojik olarak tüm faaliyetleriniz toplu bir şekilde yer alır. Facebook Zaman Tüneli uygulamasıyla artık iletişim uygulamaları, oyunlar, müzik, video ve haber paylaşımlarını kolaylaştırıcı uygulamalar ile spor ve eğlence  benzeri etkinliklerin paylaşımına ilişkin uygulamalar daha çok gelişecektir ve kullanımları kolaylaşacaktır.

Facebook üzerinden dinlediğiniz müzikler ve izlediğiniz videoların bilgileri eğer istenirse Zaman Tünelinize eklenebilmektedir.

instagram takipçi satın al - instagram takipçi satın al - takipçi satın al - instagram takipçi satın al - tiktok takipçi satın al - takipçi satın al - spotify takipçi satın al