TikTok Müşteri Hizmetleri İletişim Numaraları

TikTok uygulamasında kullanıcıların sorunlarını iletebileceği bir çağrı merkezi bulunmaz. Ancak bazı sitelerde TikTok uygulamasına ulaşabileceğiniz numaralardan ve bu numaraların Türkçe dil destekli olduğundan bahsedilmektedir. Bu bilgi yanlış bir bilgi olup, TikTok uygulaması sorunlarınızı iletebileceğiniz bir telefon numarası paylaşmamaktadır.

Peki, TikTok uygulamasında yapacağınız şikayetleri ya da uygulama hakkındaki önerilerinizi nasıl paylaşabilirsiniz? Şikayet etmek istediğiniz içerik paylaşımlarını, ilgili paylaşımda yer alan şikayet et butonuna tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz. Yaptığınız bu bildirimden sonra, paylaşımlar incelenerek gerekli işlemler uygulanacaktır. Ancak TikTok müşteri hizmetlerine mail atabileceğiniz e-posta adresleri bulunur. Bu adresler aşağıdaki gibidir.

TikTok İletişim Adresleri

TikTok yetkililerine ulaşmak için e-posta adreslerinin olduğundan yukarıda bahsetmiştik. Bu adreslerin her biri, ayrı bir işlem için kullanılmaktadır. Yani reklam, bilgi ve basın için farklı e-posta adresleri kullanmalısınız. Bu e-posta adreslerinin dışında bazı web sitelerde verilen e-posta adreslerine ve iletişim numaralarına itibar etmemeniz gerekir.

TikTok platformu ile ilgili önerilerinizi veya şikayetlerinizi ya da hesabınız ile ilgili sorunlarınızı anlatan bir form doldurarak, TikTok yetkililerine bu adresler aracılığıyla gönderebilirsiniz. Daha sonra gönderdiğiniz mail incelenerek, bir karar verilecektir.

TikTok Destek Adresleri

TikTok’taki destek adresleri aracılığıyla, platform yetkilileri ile iletişime geçerek karşılaşmış olduğunuz sorunlarınızı mesaj yoluyla iletebilirsiniz. TikTok hesabınızda yaşadığınız sorunlar kişisel yani profiliniz ile alâkalı sorunlar ise, yukarıdaki verdiğimiz e-posta adreslerine bir bilgilendirme maili atarak yetkililerin sizin sorunuza çözüm bulmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle sorunlarınıza daha kolay çözümler üretebilirsiniz.

Hesabınızda aldığınız herhangi bir kısıtlamanın haksız olduğunu düşünüyorsanız, TikTok destek adresleri sayesinde yetkililere kolay bir şekilde ulaşabilir ve yaşamış olduğunuz haksızlık sebebiyle profilinizin incelenmesini isteyebilirsiniz. Kısaca, tüm bu sorunlarınızı TikTok destek adresleri aracılığı ile çözüme kavuşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir