Takipçi satışı ile popüler olan ünlüler

Takipçi satın almak artık çok kolay daha fazla bilgi için yazının devamını okumanızı tavsiye ederim. son yıllarda moda olan takipçi satışı ile sadece popüler olan bir diğer değiş ile ünlü olan insanlar bile var peki bu nasıl diye soracaksınız bu konuya ilgili biraz daha fazla bilgi vereyim sizlere takipçi satın alarak nasıl tanındıklarını anlatacağım.

  • Reynmen
  • Ece Ronay
  • Taha Özer
  • Nazmila
  • Berkcan Güven

Elbette bu kadarla sınırlı değil ama buraya hepsini yazsak sığmaz sizlere verdiğimiz bu isimlerde takipçi satın alarak popüler olan insanlar. Peki nasıl oldular takipçi satın direk tanınmış olmadılar biraz tanındılar ama onların asıl tanınmasını sağlayan şey herhangi bir konuda uzman olan iyi olan insanlar yada güzelliklerini kullanarak tanınmış kişi oldular. bu insanlar ınfluencer olduktan sonra parayı alıp kaybolmadılar devam etiler onlar ünlü olduktan sonra toplumu izlemeye itiler insanlar eğlendikten sonra onlarda para kazanmaya devam ettiler.

Nasıl Tanına Bilirim Ve Tanınmak İçin Ne Yapmalıyım?

sizlere yukarda bahsettiğim sosyal medyada tanınmış kişilerden örnek vereceğim. zamanında scorp adlı uygulamada tanınarak Instagrama geçen Yusuf(REYNMEN)Aktaş oradan youtube’de videolar çekerek ünlü oldu ardından şarkı ve sosyal medya kullanıcılarını çekmeye devam eti. Başka bir örnek daha verecek olursam Ece Ronay isimli ınfluencer hakkında biraz sizlere bilgi vereceğim. Kısa bir video ile milyonlar izledni ardından şuan olarak Tiktok da video çekmekte. Sizlere tavsiye olarak kendi özel bir yeteneğiniz veya insanları atığınız kısa kolajda çekecek bir şey yok ise boşuna emek harcamış olursunuz biraz araştırmadan sonra sizlere mantıklı gelecek bir eğlence veya komik bir video ile paylaşmanızı öneririm o zaman popüler olabilir ve para kazanarak huzurla yaşaya bilirsiniz tanınmış kişi olmayı kolaylaştırmak için öncelikle sizlere tavsiyem takipçi satın almanızdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir