Popülerliğin Yeni Adı: Otomatik Beğeni – Sosyal Medya’da Oto Beğeni Satın Al

Beğeninin yeni adı otomatik paketlerle oluşturulan ve bütçeye göre süreçler haline bölünen oto beğeni satın alma olmuş! Artıkın sosyal medyada her paylaşım yaptıktan sonra beğeni yollama sitelerine girip tek tek paylaşımları belirtmeye son! Üstelik şifre vermediğiniz diğer tüm sistemlerimiz gibi otomatik ve aylık oluşturulan paketlerde de şifre ve güvenlik bilgilerine gerek duyulmuyor.

Süper hızlı oto beğeni paketleriyle istediğin hesabı otomatiğe alabilir ve her paylaşımında sizlere tanıdığımız paketler dahilinde otomatik beğenme, otomatik yorum, otomatik izlenme ve tamamı oto paketler edinebilirsiniz.

Beğeni göndermek oldukça zaman alan bir iş, URL’yi kopyala, siteye yapıştır, her paylaşım için ödeme yap, her paylaşım için yeni sipariş oluştur…

Epey zaman alıyordu açıkçası. Bizlerde durumun farkına vardık ve direkt olarak olaya el atarak SMM Ajans sitesinde tamamı otomatik ve orijinal beğendirme paketleri ekledik.

Takipbonus.com beğeni satın al sitesiyle ortak çalışmamız olan otomatik beğeni satın al sizlerden kayıt oluşturmanızı istemez. Direkt olarak sipariş açabileceğiniz geniş kapsamlı sayfalar üzerinden anında abonelik oluşturmanızı sağlar. Bu durumda her atacağınız yeni bir paylaşımda otomatik etkileşim kazanmak sanıldığından daha basittir. Sistemimiz sizler için kullanıcı adınızı entegre ettiği oto paketlerde 7-24 anlık reaksiyon gösterir.

Kullanıcı adınızı girerek satın alacağınız paketler 30 gün boyunca 7-24 anlık beğeni ihtiyaçlarınızı görür. Üstelik hile olduğu belli olmaması için de oldukça titiz ve zamanlayıcı çalışırız. Örneğin atacağınız gönderinin ilk 10 dakikasında 500 beğeni alırken, 60 dakikayı geçen paylaşımlar 1.000’den fazla beğeniye ulaşır. Bu sayı 24 saate vardığında toplamda 5 binden fazla doğal beğeniniz artar.

Artık sizlerde hiç bir çaba sarf etmeden panelimiz üzerinden otomatik paketleri listeleyebilir, bütçenize uygun rakamları seçerek, aylık oto beğeni satın alabilirsiniz. 30 günlük, 90 günlük veya yıllık olarak kiraladığımız oto sistemler, profilinizi tanınmış bir kullanıcı gibi gösterir. Neredeyse her yeni içeriğinizde keşfete düşme oranınız ve doğal yollardan bildirim alma şansınız %200 artar.

Oto Beğeni Nedir?

Günümüz sosyal medya teknolojisine ayak uyduran sitelerin hayata geçirdiği: Tekil servislerin özel yazılım dilleriyle kodlanarak otomatik biçimde Profilinizi analiz eden robotlara dönüşmesine ve etkileşim gönderme işlemlerini otomatik şekilde sürdürmesine Oto Beğeni adı verilir.

Yani sizler her attığınız paylaşımda ‘Dur şuna biraz da beğeni atayım‘ deme derdinden kurtulur, ay boyunca sadece paylaşım yaparak bile etkileşiminizi yüksek tutabilirsiniz. Eskiye nazaran daha gelişmiş bir oto sistemle karşınızda olduğumuzu da bilmenizi isteriz.

Aylık Oto Beğeni Nasıl Satın Alınır?

30 günlük oto beğendirme paketi satın almak için Kullanıcı adınızı eksiksiz ve tam yazmanız oldukça önemlidir. Paketi satın alacağınız hesabın üzerine entegre eder ve 30 gün boyunca oto beğeni yollarız. Bu nedenle aşağıdaki işlemlere geçmeden önce ilk yapmanız gereken şey: Kullanıcı isminizi eksiksiz ve tam girmenizdir.

Sipariş vermek istediğiniz Oto beğeni paketleri arasından seçiminizi yapın ve sırsaıyla listelediğimiz adımları sürdürün. Olumlu bir beğeni inşası ve otomatik beğendirme paneli kurmak için buradaki linkten paketlerimize göz atın: takipbonus.com/kategori/instagram/aylik-paketler

Artık sizde 30 günlük oto erişime sahipsiniz! Dilediğinizce paylaşım yapabilirsiniz, fakat siz yinede sınırları çok zorlamayın. Ortalama günlük 10-15 paylaşım beğendirme hakkınız bulunur. 24 saat içerisinde, Maksimum 20’den fazla atılan paylaşımlara aksiyon yığar. Gerçek ve Türk profiller tarafından beğeni alırsınız, kaliteniz de bir hayli artar.

# Hangi Uygulamlar Üzerinde Otomatik Beğeni Geçerlidir?

Gibi daha bir çok özel sipariş ile istediğiniz uygulama üzerinden User çağrısı yapabilir, panelimizin bayilik hizmetlerinden limitsiz yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir