Kaliteli Takipçi Satın Al

Kaliteli takipçiler düşmeme garantisi sunarken aynı zamanda aktif olarak Sosyal medya kullanan kişileri kapsar. Normal hesapların takip ettiğini bilmenizi isteriz. Tüm takipçiler Türk ve Orijinal takipçilerdir. Aynı zamanda etkileşim göstermekte ve sizlerle iletişim kuran kişilerde olacaktır. Sosyal Medyada yükselişe geçmek ve popüler olmak istiyorsanız sizlerde Türk takipçi ve Kaliteli SMM Panellerimizi kullanabilirsiniz. Gecikme gibi durumlarda telafi olarak 1.000 takipçi fazladan gönderilir. Müşterilerimiz olabildiğince hızlı yanıt vermekteyiz. Değirmen tamamıyla havuz sistemiyle çalışır, Takipçi Satışı yapan bir çok menajerler ile tanışa bilirsin!

Türk Takipçi Satışı

Türk takipçiler kesin gönderim sağlarken, beğeni ve gönderilerinize yorum yapabilir. Normal İnstagram kullanıcılarıdır. Türk hesaplardan oluşan sistem, filtreler halinde istediğiniz şehirden takipçi almanıza yardımcı oluyor. Türk takipçilerin bu kadar tuttuğu bir gündemde peki ya fiyatlar ne? İşte herkesin merak ettiği soru…

Takipçi Fiyatları 2019’da oldukça yüksek bir artış yaşasa da, uygun ve güvenilir fiyattan satış yapan şirketlerde bulunmakta. SMMAjans.com ortaklığı ile çalışan bir çok organizasyona güvenebilirsiniz.

  • 1.000 Takipçi fiyatı an itibariyle 2020 yılında 10 lira olarak belirlenmiştir.
  • Takipçi fiyatı düştükçe, alacağınız rakam büyümeye başlıyor.
  • Örneğin 10.000 takipçi satın aldığınız zaman fiyat 100 lira yerine 70 liraya iniyor.
  • İndirimli paketlerimiz %30 gibi bir oranla hizmet vermeye hazır!
  • Uygun fiyat garantisi sağlarken aynı zamanda Türk ve gerçek kullanıcıları kapsıyoruz.
  • Sende üyelik oluşturabilir, kesintisiz takipçi sistemlerinden yararlanabilirsin!

Kayıt ol ve bakiye yükle!