Instagram’da Nasıl Ünlü Olabilirsiniz?

Instagram’da Nasıl Ünlü Olabilirsiniz? günümüzde birçok kişinin cevabını aradığı ya da arzuladığı bir soru kalıbıdır. Revaçta olan ve hayatımıza akın eden sosyal/sanal yaşantı herkesin hayatının bir B planı olarak karşımızda durmaktadır.

Instagram’da Aktiflik Takipçi Getirir

Eğer yeterince yükselmek istiyorsak bunun bir parçası özverimize bir parçasıda aklımızı kullanmak ve yerinde planlarla kontrollü hareket etmekten geçiyor. Kendi çabamızı gözler önüne serdikten sonra böyle bir platformda algoritmayı tamamen göz ardı etmek acemilik göstergesi olurdu. Dolayısıyla emeğin yanında, görünür olanın yanında görünmek emeğimize katkı sağlayacak en büyük unsurlardan biri olabilir.

Bu bir başkasının emeğinden faydalanmak ya da onu gölgelemek onu sömürmek olarak algılanmadığı ve o derecede olmadığı sürece sık sık kullanılan bir taktik olup, tarafların da oldukça işine yarayan bir yöntem. Ünlü olma yolunda yol almış birçok hesap, henüz ilerleme yolundaki birçok hesaba el uzatmak erdeminde bulunabiliyor. Bu yardımlar kimi zaman sosyal medya dostlukları, kimi zaman da iş hayatı çıkarları doğuruyor da olsa ilişkinin boyutu taraflarca belirlenebilir şekilde gelişiyor.

İlginizi çekebilecek başlıklar;

Emeksiz Yemek Düşünülemez

Bu başlık bir öncekinin tamamlayıcısı niteliğinde, hatta ondan daha önemli bir konumda. Sosyal medya zannedilenin aksine oldukça efor, beyin fırtınası, yetenek, zaman ve ekipman gerektiren bir sektör. Bunları tamamlamak, yeteri kadar emek vermek, üretmek ve daima yenisini, daha dikkat çekicisini üretmeye çalışmak çoğu zaman kullanıcılar açısından yorucu da olsa dediğimiz şekliyle, emek olmadan yemek olmuyor.

Yeterince aktif bir hesap, gündeme ve olan bitene hakim bir hesap yeteri kadar emek ve geçen zamanla birlikte istediği düzeyde bir kitleye ulaşabilir görünüyor. Bu hayattaki pek çok şey gibi imkansız değilse bile zorlayıcı bir yolculuk. Sonunu ise her kullanıcı kendisi belirliyor.

Bunlara da göz atın;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir