Instagram’a Reklam Vermek Yerine Takipçi Satın Al

Instagram tanıtım ve reklam bütçelerine binlerce fiyat savurmanın sonucu genellikle 1.000 takipçi ve altları olarak sonuçlanıyor. Paylaşımlarınız her ne kadar yüksek kitleye hitap ederse etsin, %25’lik bir dönüş alabiliyorsunuz ücretli İnstagram reklamlarından.

Bu süreçte uzun süre paylaşımlarınız ana sayfaya düşüyor ve sizi takip etmeyen insanlar bile gönderilerinizi görüp, takipçi olarak geri dönüş sağlayabiliyor. Fakat böyle bir sistemin oturması için ortalama 25.000₺’yi gözden çıkarmak gerek.

Instagram’a Reklam verip takipçi arttırmak oldukça doğal bir eylem fakat istediğiniz sonucu alamadığınız zaman boşa gitmiş gibi hissedeceğiniz binlerce lira reklam harcamasının geri iadesi maalesef ki yoktur.

Yükseklere çıkmak için tek seçenek de reklam değildir. Takipçi Satın al sizlere gerçek türk takipçiler yollayarak reklamlardan alacağınız verimi %200 oranla artırır. Reklamınız yayınlanmadan önce Takipçi Satın alma işlemlerinizi başlatın, aynı zamanda hem takipçiniz artsın hem de gelecek olan yükselim hızıyla profilinize girecek kullanıcılar eli boş dönmesin.

Sürekli takipçisi artan bir hesabın her ziyaretçisi olumlu geri bildirim bırakır. Buna biz takipçi olarak adlandırırız fakat satış yapanlar ve ürünlerini sosyal mecralar aracılığıyla pazarlayan üyeler bu takipçilere müşteri ithamını kullanır.

Siz ne demek isterseniz ona diyin fakat gerçek zamanlı artış için Instagram takipçi satın al siparişi vermeden reklamlarınızı yayına geçirmeyin! Hatta reklam vermeden bile organik yollarla keşfete düşebileceğiniz gerçek takipçilerinizi gün içerisinde hesabınıza yansıtın.

Reklam vermek yerine neden takipçi almalıyım?

Reklamlar bütçe zorluğu çeken bireyler için yüksek fiyatlardır. Ödenmesi zor ve borç geldiği zaman haciz borçlarına kadar uzanabilecek bir eylemdir. Her ne kadar etkili bir artış yaşatsa da ortalama 1.000 takipçi için 500₺’den fazla ödemeli reklama ihtiyacınız olur.

Bunun aksine Takipçi Satın Al instagram platformumuz sadece 25 Türk lirasından başlayan fırsatlarla %100 gerçek takipçileri bir saatten daha kısa bir sürede sizlere yollar. Hem bütçe kaybından kurtarır hem de düşüş maliyetlerle yüksek rakamlara ulaşmanızı kolaylaştırır.

Takipçi satın aldıktan sonra neler oluşur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir