İnstagram Spam Yollama – Şikayet Gönderme Aracı (2020)

İnstagram hesap kapatmak isteyenlerin tercih ettiği Spam aracı 2020 nesil smm panellerinde sizlerle! Çalışan şifresiz şikayet sistemleriyle istediğin hesaba saldırı yap. Taklit, şikayet ve spam atan servislerimiz ile binlerce talep göndererek istediğin hesabı kapat.

Güncel servisleri sizlerle buluşturan panelimiz şikayet etme ve spam yollama aracını da huzurlarınızda taktim ediyor. Kapatmak istediğiniz profillerin kullanıcı adını sisteme girerek 1 dakikada 20’den fazla spam gönderebilirsiniz. İnstagram spam gönderme aracı ile dilediğin hesabı engellet!

İnstagram Spam

Kötüye Kullanım ve Spam özelliği bulunan instagram’da kullanıcıları şikayet edebilir ve ihlal kurallarına uymayan profilleri bildirerek kapattırabilirsiniz.

Şikayet ve Spam Hakkında Daha Fazla Bilgiyi İnstagram Topluluğundan Öğrenebilirsiniz. https://help.instagram.com/165828726894770

Çoğunlukla şikayet araçları 10 ₺’dan başlayan fiyatlarla çalışmakta ve kesin sonuç vermektedir. İnstagram spam yollama servisiyle sizlerde hesaplara saldırı yapabilir ve kalıcı bir şekilde kullanıcıları spamlayabilirsiniz.

İnstagram Hesap Kapatma

İnstagram hesap kapatmak ve hesapları silmek için şikayet formlarını oluşturan smmajans, istediğiniz kullanıcının sosyal medya hayatına son veriyor! Spam aracımız ile binlerce şikayet göndererek istediğiniz hesabı kapatıyoruz.

Güçlü hesaplara ise beğeni yapma, takip etme, gönderi paylaşma gibi engeller yollayarak hesaplarını riske sokuyoruz. Hesaplar kapanmasa bile bir çok engel yediğinden ötürü spam saldırısıyla istediğiniz hesapları kısa sürede siliyoruz.

İnstagram Şikayet Gönderme Aracı Nasıl Çalışır?

Kapatmak veya saldırı yapmak istediğiniz hesabın kullanıcı adını girmeniz dahilinde istediğiniz instagram profiline anlık olarak saldırı yapabilir ve kullanıcı adına özel spam şikayetlerinde bulunabilirsiniz. Servislerden spam aracını seçin ve saldırı yapmak istediğiniz hesabın kullanıcı adını girin. Şikayet tipini seçerek ister taklit, isterseniz de spam gönderimini başlatın! Takipçi sayısı farkemeksizin istediğiniz hesabı kalıcı olarak kullanıma kapatın!

İnstagram Hesapları Ne Kadar Sürede Kapanır?

Sipariş oluşturup şikayet etmek istediğiniz kullanıcının ismini yazdıktan hemen sonra siparişiniz sisteme düşer. Teknik ekibimiz tarafından anlık olarak onaya geçer ve şikayet gönderimi başlar. Ortalama 2-3 saat boyunca spam gönderimi yapan servisimiz, hesapları gün içerisinde dondurur ve beğeni, yorum yapma, takip etme ve gönderi atma gibi engelleri kullanıcıya çıkarır. Yüksek şikayet yiyen hesabın bir çok kullanım engeli oluşurken daha sonra yaptığımız taklit şikayetleri ile hesap kalıcı olarak instagram’dan kaldırılır.

Ücretli hesap kapattırmak için bize mail atabilirsin [email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir