İnstagram Seo ve Profil Düzeni

Mükemmel bakımlı bir Instagram profiline sahip olmak, kullanıcılar içeriğine nereden bakılacağını bilmedikten sonra pek bir şey ifade etmeyecektir, bu yüzden profil adını mümkün olan her yerde paylaş veya paylaşımlara yorum yaparak aktif bir etkileşim ağı kur. Sosyal medya ve e-posta imzan gibi popüler konumların yanında, profilini anlık ileti ile insanlara mesaj gönderebileceğin veya mesaj alabileceğin bir platformdur. Açıklamaya göre bu süreçte kullanıcılar profilin üst kısmında yer alan ikonlar, düğmeler ve sekmeler arası geçiş yapma şekli değiştirme işlemlerini uygulayabilir. Bu noktada profilde yer alan fotoğrafların Izgara görünümünün değişmeyeceğini de belirtelim.

SEO İnstagram

Instagram kullanım amaçları değişmekle birlikte belirli popüler kullanıcılar veya işletmeler her zaman rakiplerinin üzerinde olmayı ve rakiplerinden daha görünür olmayı hedeflemektedir. Bu da hesabının etkileşim oranını yarı yarıya yükseltmek demektir. SEO kurallarıda, bu süreçte: instagram profil düzeninizle eşit yürütülmelidir.

Aktif Erişim Kazanmak

Her gün paylaşım yapmak için günün bir saatini instagram hesabınıza ayırmalı ve süre içerisinde günlük olarak gönderi yayınlamalısınız. SEO kurallarıyla instagram hesabınıza paylaşım yaptığınız süreyi bir tutarsanız kısa sürede daha etkili sonuçlar alacaksınızdır.

Organik Kitle Kazanmak

Etiketler SEO açısından her durumda sizlere yüksek etkileşim kazandıracaktır. Gönderi başına minimum 3 etkiket kullanarak seo performansınızı arttırabilir ve gelen yorumlara olumlu yanıtlar vererek hedef kitlenizi arttırabilirsiniz.

Organik erişim kurmanın ilk yolu etiketler atmak ve alakalı paylaşımlarla gönderi etiketlerişnde ilk sıraları kapmaktır. Etiketlerde başlıca gönderiler ve son gönderiler diye ayrılan iki paylaşım ağından öne çıkarılanlarda ilk sıraya çıkmak için oldulça beğeni kazanmanız gerekir. 3-4 milyon paylaşımı olan etkiketlerde ilk ekrana girmek zor olacaktır. Smmajans bayiliklerini kullanarak beğeni satın alabilir ve erişim ağınızı güçlendirerek yeni bir kitle kazanabilirsiniz.

Sonuç Almak

Sosyal medya hesaplarınıza İnstagram SEO etkenlerini uygularken herkese açık bir profile sahip olmanız gerekir. Gizli hesapların seo adımları genellikle başarısız sonuçlanır. Çünkü gizli hesapların herekexe açık etiketlerde yer alması yasaktır. Bu nedenle instagram etiket aşaması, günlük gönderi paylaşımı ve organik ağ oluşumu için profilinizi herkese açık o yapmalı yada işletme hesabına geçmeniz önemle duyurulur.

Son aşamayı gerçekleştirdikten sonra aşağıda beliren bilgiler üzerinden merak ettiğiniz hesabın takipçi analizini görebilir ve kendi hesabınızla kıyaslayarak, hesabınızı öne çıkarmak için belirli stratejiler uygulamayı planlayabilirsiniz.

Sitemiz hesabınızı öne çıkarmak için sizlere en kaliteli imkanlar dahilinde sağladığı hizmetler ile takipçi satışı ve ve etkileşim dostu beğeni arttırma araçları sunuyor. Şifresiz beğeni ve türk beğeni servisleri için kayıt oluşturabilir, en uygun paketler ile İnstagram SEO kurallarını başarılı sonuçlarla tamamlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir